wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Ilona Gajewska Corporate Marketing & Public Relations w 3M Poland i Beata Strzeszewska Marketing Supervisor  w 3M Poland źródło: 3M
Ilona Gajewska Corporate Marketing & Public Relations w 3M Poland i Beata Strzeszewska Marketing Supervisor w 3M Poland

W tegorocznej edycji największego, niezależnego badania siły marek w Polsce, konsumenci wyróżnili wrocławski Viscoplast. Należąca do firmy 3M Poland marka otrzymała tytuł Superbrands Polska Marka 2018 w kategorii zdrowie – artykuły higieniczne.

Reklama

Wybrany w pierwszym etapie z grona 2 tys. marek, Viscoplast znalazł się wśród tych najwyżej ocenionych przez konsumentów i finalnie został wyróżniony tytułem Superbrands Polska Marka 2018. Tym samym marka jest jednym z najlepszych polskich brandów w kategorii zdrowie – artykuły higieniczne.

Firma 3M Poland w 2001 r. przejęła wrocławską markę Viscoplast. Warto podkreślić, że obecnie marka 3M Viscoplast z sukcesem działa na polskim rynku samoprzylepnych materiałów opatrunkowych pierwszej pomocy.

– Tegoroczne wyróżnienie Viscoplast w badaniu Superbrands to sukces, ponieważ jedynym kryterium wyboru laureatów była opinia konsumentów. Powodem dodatkowej dumy jest zaś to, że marka otrzymuje ją po raz kolejny, co dowodzi niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów. Ale oczywiście najważniejszym wyróżnieniem jest fakt, że konsumenci chcą polecać Viscoplast innym – mówi Ilona Gajewska, odpowiedzialna za Corporate Marketing & Public Relations w 3M Poland.

Superbrands to międzynarodowa organizacja działająca od ponad 20 lat w 80 krajach na całym świecie. W Polsce od ponad 11 lat zajmuje się oceną wszystkich istotnych marek na rynku, przyznając w oparciu o badanie konsumenckie najbardziej wiarygodny tytuł na rynku. Wyniki certyfikacji są co roku ogłaszane i udostępniane na stronie internetowej Superbrands. Miejsce w gronie laureatów daje dostęp do rozbudowanego i prestiżowego programu „Klub Superbrands”.

O 3M w Polsce i we Wrocławiu

3M Poland Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowego koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku 3M obchodził 25-lecie działalności na polskim rynku. W tym czasie firma zainwestowała w naszym kraju ponad 500 mln USD. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce.

Firma zatrudnia ponad 3 tys. pracowników i oferuje około 10 tys. produktów w ramach 5 grup biznesowych: ochrona zdrowia, produkty konsumenckie, bezpieczeństwo i grafika, przemysł, elektronika i energetyka. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy.

W czerwcu 2013 roku we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M, przestrzeń w której firma prezentuje innowacyjne technologie i rozwiązania. Trzy lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a we wrześniu 2017 r. Centrum Szkoleniowe 3M.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl