wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
STReet Point na Nowym Dworze źródło: inwestor
STReet Point na Nowym Dworze

Na Nowym Dworze powstaje STReet Point. W trzykondygnacyjnym budynku będą biura, lokale usługowe i handlowe, m.in. drogeria i optyk.

Reklama

U zbiegu ulic Strzegomskiej i Gubińskiej, na popularnej „krzyżówce” na Nowym Dworze, przez lata stał blaszany pawilon PSS Społem z artykułami gospodarstwa domowego. Pod koniec lat 90. pawilon został wyburzony i teren był pusty.

W marcu 2018 r. rozpoczęła się budowa, trzykondygnacyjnego biurowca STReet Point z działalnością handlową i usługami. W lutym br. mają być otwarte sklepy i lokale na parterze.

STReet Point wizualizacja, źródło: inwestor

– Na parterze znajdą się handel i usługi, na I i II piętrze biura – wylicza Andrzej Bronowicki, współinwestor.

STReet Point, źródło: inwestor

W budynku klienci będą mieć do dyspozycji m.in. drogeria, bank i optyk. Na wyższych kondygnacjach będą biura o powierzchni od 100 do 170 mkw., które inwestor chce sprzedać. Na poziomie -1 znajdzie się 66 miejsc postojowych.

STReet Point wizualizacja, źródło: inwestor

– Konstrukcja budynku umożliwi zarówno aranżację biur jako open space jak i podziału powierzchni odpowiadającej potrzebom najemców – dodaje Andrzej Bronowicki.

Inwestorem STReet Point jest Spectrum P2 Sp. zo.o. Sp. K. z grupy Spectrum Development. Autorem elewacji budynku jest Q2Studio, projekt budowlany opracowała GrupaPlatforma.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl