wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Spotkanie z przedsiębiorcami w EIT+

W poniedziałek, 24 lipca br. w EIT+ odbędzie się podpisanie listu intencyjnego pomiędzy EIT+ oraz KGHM Cuprum dotyczącego wzajemnej współpracy w obszarze naukowo –badawczym i badawczo-rozwojowym oraz współpracy gospodarczej.

Reklama

Prezes Piotr Dytko w imieniu Zarządu KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozowojowe i Prezes Antoni Waldemar Morawski w imieniu Zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ sp. z o.o.

zapraszają na uroczyste podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy w obszarze naukowo-badawczym, badawczo-rozwojowym oraz współpracy gospodarczej pomiędzy KGHM Cuprum sp. z.o.o. – CBR a Wrocławskim Centrum Badań EIT+oraz debatę „Rozwój przedsiębiorczości w Polsce, czyli o korzyściach płynących ze spotkania nauki z biznesem”

W podpisaniu listu intencyjnego praz debacie wezmą udział

  • Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin
  • Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Jadwiga Emilewicz
  • Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Dardziński
  • Prezes KGHM Polska Miedź S.A. Radosław Domagalski-Łabędzki

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 24 lipca, we Wrocławskim Centrum Badań EIT+przy ul. Stabłowickiej 147 (budynek nr 1, sala konferencyjna na I piętrze) o godz. 12:30. Prosimy o potwierdzenie udziału do 21 lipca, do godz. 15:00, na adres [email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl