wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Jedno z największych wydarzeń branży IT w Polsce będzie we Wrocławiu. SoDA Conference 2022

Jarek Ratajczak,
Najbliższa, trzecia edycja SoDA Conference odbędzie się 29 września br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Wabco
Najbliższa, trzecia edycja SoDA Conference odbędzie się 29 września br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jak spowolnienie gospodarcze na świecie wpływa na polski sektor usług IT? Czy wejście na giełdę to dobry krok dla software house’u? Ile naprawdę zarabiają specjaliści IT w naszym kraju? To przykładowe tematy, które zostaną poruszone już 29 września we Wrocławiu podczas SoDA Conference – jednego z największych wydarzeń branży IT w Polsce.

Reklama

SoDA Conference 2022 - spotkanie branży IT

SoDA Conference 2022, pod hasłem “FACING REALITY. Czego uczą nas globalne kryzysy?”, poświęcona będzie kwestiom istotnym z perspektywy polskich software house’ów, jak np. widmo kryzysu gospodarczego, wojna za wschodnią granicą czy luka kadrowa i internacjonalizacja zespołów. Ważnym punktem wydarzenia będzie inauguracja Raportu Płacowego opracowanego na podstawie danych pochodzących bezpośrednio z firm IT. Nie zabraknie też miejsca na dyskusje o perspektywach rozwoju branży w kontekście pogłębiającego się spowolnienia gospodarki światowej i rosnącej inflacji.

Będziemy rozmawiać o funkcjonowaniu przedsiębiorstw w realiach kryzysu, kładąc nacisk przede wszystkim na stronę praktyczną zagadnienia. Zaproszeni eksperci omówią aktualne trendy, przyszłość rynku pracy IT oraz podpowiedzą, jak sprzedawać i walczyć o klienta w obecnej rzeczywistości gospodarczej
Bartosz Majewski, prezes SoDA.

SoDA Conference 2022

SoDA Conference 2022

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Najbliższa, trzecia edycja SoDA Conference odbędzie się 29 września br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizatorem konferencji jest Organizacja Pracodawców Usług IT (SoDA). Patronat honorowy nad wydarzeniem objął GovTech Polska.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie SoDA Conference 2022

SoDA - Organizacja Pracodawców Usług IT

Organizacja Pracodawców Usług IT (Software Development Association Poland – SoDA) to związek polskich firm usługowo-produktowych, wytwarzających oprogramowanie oraz zapewniających szeroki wachlarz outsourcingu usług IT na rzecz klientów na całym świecie.

Organizacja powstała w 2018 roku, obecnie zrzesza blisko 200 firm o kapitale polskim i zagranicznym, działających na terenie całego kraju, które zatrudniają w Polsce ponad 38 000 pracowników. Misją SoDA jest integracja polskiej branży IT i jej reprezentacja oraz działania na rzecz jej rozwoju na rynkach zagranicznych. SoDA współpracuje z takimi organizacjami jak: PIIT, PTI, PAIH, ITCorner i Klaster IT.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl