wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Smith&Nephew otworzył Globalne Centrum Usług Wspólnych
uczestnicy spotkania źródło: inwestor
uczestnicy spotkania

Specjalizują się w rekonstrukcji ortopedycznej, zaawansowanym leczeniu ran, medycynie sportowej oraz leczeniu urazów kończyn. Smith&Nephew, międzynarodowy producent z branży medycznej, oficjalnie otworzył Globalne Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu. Szukają pracowników.

Reklama

Globalne Centrum Usług Wspólnych – Global Business Services (GBS) zarządza wszystkimi usługami Smith&Nephew na całym świecie, wspiera całą grupę w zakresie finansów, księgowości, branży IT oraz HR.

– Bardzo cieszymy się z powodu oficjalnego otwarcia naszego nowego centrum we Wrocławiu. To pierwsze centrum GBS w Europie. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że będzie ono odgrywało istotną rolę jako Centre of Excellence w obrębie Smith&Nephew. Jestem pewien, że nie tylko przyczyni się ono do dalszego podnoszenia naszych standardów, ale też stanie się najlepsze w swojej kategorii – dokładnie tak samo, jak nasza sieć GBS w pozostałych lokalizacjach – mówi Phil Priest, SVP GBS w Smith&Nephew.

Szukają pracowników

We wrocławskim Centrum Usług Wspólnych Smith&Nephew pracuje już 200 osób. Jednak to nie koniec. Firma cały czas poszukuje pracowników wyspecjalizowanych w systemach finansowych, księgowości, udoskonalaniu procesów, IT oraz HR.

źródło: inwestor

– Poszukujemy utalentowanych ludzi i oferujemy interesujące perspektywy kariery zawodowej. Kluczowa jest dobra znajomość kilku języków, podobnie jak umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z naszymi klientami – dodaje Justyna Piwowarczyk, dyrektor Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu

Wrocławskie Globalne Centrum Usług Wspólnym Smith&Nephew mieści się w Nobilis Business House przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Trzy pozostałe Centra GBS zlokalizowane są w kostarykańskim San Jose, indyjskim Pune i malezyjskim Kuala Lumpur.

Rekonstrukcje i leczenie

Smith&Nephew jest przedsiębiorstwem z branży medycznej. Specjalizują się w rekonstrukcji ortopedycznej, zaawansowanym leczeniu ran, medycynie sportowej oraz leczeniu urazów kończyn. Na całym świecie zatrudniają ok. 15 tys. pracowników. Wartość sprzedaży w 2017 roku wyniosła niemalże 4,8 mld USD. Smith&Nephew jest spółką notowaną na londyńskiej oraz nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl