wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławska akcja „Rocket misja specjalna" – marketing online za darmo
Wrocławska akcja „Rocket misja specjalna" – marketing online za darmo źródło: organizatorzy akcji

Ruszyła akcja #Rocketmisjaspecjalna wrocławskiej agencji Rocket Media. Pomogą tym firmom, które chcą rozpocząć lub uporządkować marketing online.

Reklama

Pomysłodawcy akcji #Rocketmisjaspecjalna podkreślają, że obecnie wiele firm i marek stara się pomagać wszystkim, których zaskoczyła aktualna sytuacja. Oprócz akcji czysto charytatywnych popularnym działaniem w sektorze B2B stało się doradzanie. Codziennie organizowane są webinary, agencje proponują darmowe konsultacje ze specjalistami, publikowane jest mnóstwo poradników czy antykryzysowych e-booków. 

–  Analizujemy rynek i widzimy, że liczba darmowych porad w dobie koronawirusa może przytłoczyć. „Jak przetrwać kryzys”, „Jak walczyć ze spadkiem sprzedaży”, „Darmowy poradnik konta Google AdWords” to z pewnością ciekawe i warte uwagi przedsiębiorcy tematy. Tyle, że zakładają, że firmy mają teraz dużo czasu, by czytać poradniki, a potem wdrożyć je krok po kroku – mówi Grzegorz Bosak, prezes zarządu Rocket Media.

Usługi zamiast konsultacji

Zamiast tworzyć kolejne poradniki firma postanowiła pomóc w inny sposób. Nie chce edukować przedsiębiorców, jak samodzielnie przeprowadzić audyt SEO albo skonfigurować kampanię. Zrobi to za nich.

– Sam jestem właścicielem kilku spółek i wiem, że teraz jest mnóstwo pilnych tematów. Dlatego z zespołem Rocket Media podjęliśmy decyzję, że pomożemy tak, jak umiemy najlepiej. Robiąc dla biznesów to, na czym świetnie się znamy - kontynuuje Bosak.

– Audyt SEO czy analiza i optymalizacja contentu to działania, które mogą poprawić widoczność strony w wyszukiwarkach, zwiększyć ruch, poprawić konwersję, zmniejszyć współczynnik odrzuceń - dodaje Marta Soja, General Manager Rocket Media. - Chcemy pokazać markom, że to możliwe. Szczególnie tym, które nigdy nie myślały takimi kategoriami o swojej stronie www. Dla nas to też okazja, by wykorzystać naszą wiedzę w innych branżach niż te, z którymi na co dzień pracujemy.

– Wierzymy, że to, co teraz damy innym, kiedyś do nas wróci. Dzieląc się wiedzą i umiejętnościami, dając wymierne korzyści i kompetencje, chcemy dołożyć swoją cegiełkę do sieci wzajemnego wsparcia - mówi Barbara Stanisz, Team Leader działu Content & Strategy.

Usługi o wartości 50 tys.

W ramach akcji #Rocketmisjaspecjalna za darmo zostaną przeprowadzone działania z obszaru Performance Marketingu: audyty SEO, audyty konta Google Ads, audyty contentu czy analizy konkurencji.

Wartość wszystkich pakietów usług przekazanych na to wsparcie ma łącznie wartość ponad 50 tys. zł. Każda zgłaszająca firma zostanie potraktowana indywidualnie, a działania przeprowadzą doświadczeni specjaliści.

Zgłoszenia firm i szczegóły akcji na stronie organizatorów

Rocket Media Sp. z o.o. to wrocławska agencja performance marketingu (skupia 30 specjalistów), która działa na rynku od 2010. Specjalizuje się w realizacjach z obszaru SEO, reklam płatnych i content marketingu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl