wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Duże osiedle na Krzykach. Budują mieszkania i domy na Jagodnie [ZDJĘCIA]
Osiedle ROBYG Jagodno źródło: inwestor
Osiedle ROBYG Jagodno

Powstaje jedno z największych osiedli mieszkaniowych na Krzykach. Na ROBYG Jagodno będzie 15 budynków wielorodzinnych, 93 domów w zabudowie atrialnej i 11 szeregowych, łącznie powstanie około 900 mieszkań. Pierwsze budynki będą skończone jeszcze w tym roku. Powstanie również m.in. osiedlowy park, przedszkole, siłownia plenerowa i klub malucha.

Reklama

Trwa budowa mieszkań na osiedlu ROBYG Jagodno (ul. Buforowa) – jednym z największych w tej części Wrocławia. – Wszystko przebiega po naszej myśli. Budowa posuwa się naprzód w zadowalającym tempie – informuje Mariusz Olejnik, kierownik projektu z Grupy ROBYG.

Grupa ROBYG buduje jednocześnie pięć wielorodzinnych budynków oraz ok. 30 domów w zabudowie jednorodzinnej: szeregowych i atrialnych.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

W największym z budynków wielorodzinnych, którego stan surowy jest już zakończony, trwają prace wewnątrz i na elewacjach.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

Natomiast w pozostałych montowane są okna oraz prowadzone są prace instalacyjne. Jeżeli chodzi o zabudowę jednorodzinną, to wykonywane są konstrukcje domów oraz instalacje pod posadzkami.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

To projekt wieloetapowy. Obecnie trwa realizacja części domów oraz dwóch etapów zabudowy wielorodzinnej. Budowa pierwszych mieszkań skończy się jeszcze w tym roku.

Park i przedszkole

Oprócz mieszkań i domów będzie tu osiedlowy park, przedszkole, siłownia plenerowa i klub malucha.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą także części wspólne w budynkach jednorodzinnych, takie jak lobby z recepcją i podziemny parking oraz prywatne ogródki i miejsca parkingowe przynależne do domów jednorodzinnych.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

Na całym osiedlu znajdzie się 15 budynków wielorodzinnych, 93 domy w zabudowie atrialnej i 11 w szeregowej. Łącznie około 900 mieszkań.

Osiedle ROBYG Jagodno, źródło: inwestor

To nie koniec planów Grupy ROBYG we Wrocławiu. Po przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego do puli dołączyło kilkaset mieszkań i domów w 4 innych inwestycjach: Wojszyckich Alejkach, Uroczysku, Osadzie Leśna Przystań i Willi nad Potokiem. Nad kolejnymi inwestycjami firma właśnie pracuje.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl