wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Drzwi otwarte na Kępie Mieszczańskiej
fot. organizatorzy

W sobotę, 26 listopada, odbędą się ostatnie w tym roku Drzwi Otwarte organizowane przez firmę Rafin Developer. Wszyscy zainteresowani inwestycją Kępa Mieszczańska przy ul. Dmowskiego 19 E-F, będą mogli przyjść w godzinach 11-16 i obejrzeć dostępne mieszkania. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla, oglądanie gotowych mieszkań, a także pyszną kawę.

Reklama

Podczas spotkań będzie można obejrzeć dostępne mieszkania, rozejrzeć się pospacerować po okolicy, a także napić się kawy. Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej oferują wyjątkowe widoki na okolice. Otoczenie rzeki i ponad 4 ha terenów zielonych tworzą warunki idealne do wyciszenia po pracy, czy szkole – z dala od zgiełku. Jednocześnie można stamtąd szybko dostać się na rynek, Halę Targową, czy Ostrów Tumski. Oferta cenowa rozpoczyna się od 6200 zł/mkw., a do tego przygotowana jest promocja – dla pierwszych 2 klientów miejsce postojowe gratis.

Organizator udostępnił film z prowadzonej inwestycji.

Organizatorzy zapraszają do wcześniejszego kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań w celu umówienia się na spotkanie pod numerem 71 788 78 88.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl