wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Przed nami konferencja „WRO BIZnES 2019 – Dni Odpowiedzialnego Biznesu”
Przed nami konferencja „WRO BIZnES 2019 – Dni Odpowiedzialnego Biznesu”

21 i 22 listopada we Wrocławiu – pod Patronatem Prezydenta Miasta i Marszałka Województwa Dolnośląskiego – odbędzie się konferencja „WRO BIZnES 2019 – Dni Odpowiedzialnego Biznesu”. Będą to spotkania networkingowe, krótkie prezentacje firm i warsztaty biznesowe. Obowiązują zgłoszenia, wstęp bezpłatny.

Reklama

Dni Odpowiedzialnego Biznesu to pierwsze na Dolnym Śląsku takie wydarzenie, łączące tylu partnerów z różnych sektorów. Zarówno firmy tradycyjne, jak i te z sektora ekonomii społecznej, to różne formy biznesu. Choć znaczenie ekonomii społecznej dla gospodarki wzrasta z roku na rok, a niejedna firma wprowadza na rynek produkty charakteryzujące się wysoką jakością i indywidualnym podejściem, wciąż traktowana jest jako pomoc społeczna. A te dwa światy mogą się wiele od siebie nauczyć.

Dlaczego warto

Giełda kooperacyjna WRO BIZnES to połączenie wiedzy i podejścia biznesowego z wartościami społecznymi, empatią i odpowiedzialnością za lokalny rynek. Świadome firmy, które tworzą takie partnerstwa, wpływają pozytywnie na rozwój gospodarczy w swym najbliższym otoczeniu. Pracownicy przedsiębiorstw społecznych są uznawani za najbardziej zaangażowanych, lojalnych i dokładnych – co przekłada się na jakość.

WRO BIZnES 2019: zamawiaj – wspieraj – zarabiaj!

WRO BIZnES 2019: zamawiaj – wspieraj – zarabiaj!

Konferencje
Termin od 21 listopada 2019 do 22 listopada 2019

Miejsce Barbara

Zobacz

Zamawiając społecznie, wspieramy potrzebujących – osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne, po kryzysach psychicznych, osoby pracujące w sektorze ekonomii społecznej nie muszą korzystać z pomocy socjalnej. Oczywiście są też wymierne korzyści finansowe dla firm z takiej współpracy, ale te zależą już od negocjacji i umiejętności.

Dni Odpowiedzialnego Biznesu są organizowane przez Miasto Wrocław i Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Reprezentowane branże to m.in. catering, gastronomia, gadżety reklamowe, poligrafia, usługi dla przedsiębiorstw, porządkowe, produkcyjne, szkolenia i warsztaty, audyty, badania marketingowe.

Giełda kooperacyjna zbiega się w czasie z otwarciem Jarmarku Bożonarodzeniowego, na którym w tym roku już po raz drugi zorganizowano strefę „Wrocław Społecznie i Lokalnie”, udostępniając miejsce do prezentacji oferty produktowej organizacjom pozarządowym.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl