wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dofinansowanie szkolenia dla firm. Oferta do 30 listopada
Dofinansowanie szkolenia dla firm. Oferta do 30 listopada

Mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą starać się o dofinansowanie do usług szkoleniowych i doradczych, które mają na celu pomoc w prowadzeniu firmy w trakcie pandemii.

Reklama

W ramach programu PARP „Kompetencje dla sektorów zadanie COVID-19 – oferta dla przedsiębiorców” do 30 listopada 2020 r. można starać się o dofinansowanie do usług szkoleniowych i doradczych, które wynikają z nadzwyczajnych rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji.

Rady te we współpracy z Ministerstwem Rozwoju oraz Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej zweryfikowały najpilniejsze potrzeby poszczególnych branż i określiły zakres merytoryczny wsparcia. Oferta szkoleń odpowiada więc na bieżące potrzeby wybranych sektorów, uwzględniając takie zagadnienia jak efektywna praca zdalna, zarządzanie kryzysowe czy technologie.

Dla kogo? 

Środki pochodzą z programu unijnego POWER i są przeznaczone dla przedsiębiorstw, które spełniają warunki uzyskania pomocy de minimis lub pomocy publicznej i działają w takich branżach jak: finansowa, IT, motoryzacyjna, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, odzysku materiałowego surowców, żywności wysokiej jakości, komunikacji marketingowej, telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa, gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji, chemicznej, przemysłu lotniczo-kosmicznego, handlu oraz usług rozwojowych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PARP

Dofinansowanie

Maksymalna wysokość pomocy wynosi do 80 % kosztu usługi netto, a budżet projektu finansowanego z UE to ok. 57 mln zł.

Dofinansowanie dla firm odbywa się w systemie refundacyjno-zaliczkowym, przy wkładzie własnym 20%. Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie PARP i oczekiwać na kontakt ze strony operatora, który pomoże lub doradzi w wyborze odpowiedniej usługi z Bazy Usług Rozwojowych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl