wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Na Tarnogaju wybudowano osiedle na kilkaset mieszkań
Punkt Piękna źródło: inwestor
Punkt Piękna

Punkt Piękna to nowe osiedle przy al. Armii Krajowej i ul. Pięknej. Właśnie zakończyła się budowa ostatniego budynku wielorodzinnego. W całym kompleksie zamieszka 600 rodzin.

Reklama

Inwestor podkreśla, że ostatni, piąty budynek jest częścią zabudowy kwartałowej. – W efekcie osiedle jest zróżnicowane, a w jego wnętrzu znaleziono przestrzeń na trzy kameralne patia. To przede wszystkim zasługa architektów z biura AP Szczepaniak – dodaje Artur Smoleń, dyrektor działu obsługi klienta w Profit Development.

Architekci zadbali także o odpowiednie zagospodarowanie terenu. Układ dróg i ścieżek został zaprojektowany w sposób ograniczający ruch pojazdów. – Powstała przestrzeń przyjazna przyszłym mieszkańcom, z ogólnodostępnymi terenami zielonymi, placem zabaw, tarasami oraz prywatnymi ogródkami – tłumaczy Artur Szczepaniak.

600 nowych mieszkań 

W ostatnim i przedostatnim etapie wybudowano 282 mieszkania o powierzchniach od 33 mkw. do 85 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4 z balkonami. W całym kompleksie Punkt Piękna jest ponad 600 mieszkań. Wszystkie budynki mają parkingi podziemne. Oddanie kluczy do mieszkań w piątym budynku zaplanowano na czerwiec.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl