wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 200 nowych miejsc pracy we Wrocławiu

SMT Software Wrocław, fot. materiały prasowe

Reklama

Firma SMT Software ogłosiła właśnie zamiar zatrudnienia kolejnych 200 osób do swojego wrocławskiego biura. Zatrudnienie znajdą testerzy, absolwenci kierunków technicznych oraz programiści ze znajomością m.in. takich technologii jak Java, NET i PHP.

- SMT Software rozwija się w ogromnym tempie i to nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii – twierdzi Sebastian Łękawa Prezes SMT Software. - Zatrudnienie do końca roku kolejnych 200 specjalistów pozwoli nam na zaspokojenie naszych najbliższych potrzeb kadrowych i jest związane z rozwojem naszej głównej siedziby. Pozwoli nam również na realizację prowadzonych przez nas projektów. Nie wykluczam jednak, że ta liczba nowych pracowników może ulec zwiększeniu.

Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software, będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek z takich branż jak bankowość, ubezpieczenia, leasing, transport, przemysł, telekomunikacja i rozrywka. Tak szerokie spektrum rozwiązań to dla nowego pracownika gwarancja rozwoju i zapewniona różnorodność projektowa.

W pracy czas na relaks

Kilka tygodni temu spółka SMT Software zmieniła również biuro i przeniosła swoją główną siedzibę do starej odrestaurowanej drukarni.

- Teraz mając tylko dla siebie ten niezwykle unikatowy budynek, który wyposażaliśmy m.in. w szereg urządzeń służących do relaksu, jak choćby stół do ping ponga czy piłkarzyki, możemy zapewnić naszym pracownikom nie tylko pracę przy ciekawych projektach, ale i wygodne oraz nowoczesne środowisko pracy – uważa Sebastian Łękawa.

Branża IT w regionie dolnośląskim nieustannie się rozwija, w związku z czym pracodawcy cały czas poszukują nowych pracowników. Związane jest to z osiąganiem przez nich pozytywnych wyników oraz z nowymi projektami, które firmy te pozyskują, nie tylko na rynku lokalnym, ale przede wszystkim na ogólnokrajowym oraz międzynarodowym. 

SMT Software to dynamicznie rozwijająca się polska firma IT specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania, outsourcingu specjalistów IT oraz rozwijaniu produktów własnych. Oferuje również outsourcing specjalistów IT oraz przeprowadzanie testów i audytów. Firma stanowi część grupy kapitałowej SMT S.A. notowanej Giełdzie Papierów Wartościowych, a jej obecny zespół liczy ponad 700 osób.

SMT Software posiada osiem oddziałów na terenie kraju: we Wrocławiu, gdzie znajduje się główna siedziba spółki, w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Białymstoku, Gliwicach, Katowicach i Gdyni. Firma ma również swoje przedstawicielstwa w Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

 

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl