wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Praca dla 250 osób w Magnicach koło Wrocławiem
źródło: mat. prasowy

W podwrocławskich Magnicach firma The Hut Group poszukuje 250 osób do pracy w magazynie dystrybucyjnym. Przedsiębiorstwo działa w branży e-commerce, która w ostatnim czasie notuje zwiększone zapotrzebowanie na ręce do pracy. Rekrutacja już się rozpoczęła.

Reklama

Pracę w The Hut Group może podjąć każdy, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w pracach magazynowych. Inwestor podkreśla, że na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa. Pracodawca oferuje także bezpłatny transport, np.: z Wrocławia, Ząbkowic Śląskich, Piławy Górnej, Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic, Niemczy, Łagiewnik. 

Jak wyjaśnia Dominika Obutelewicz-Mejor, HR Manager w The Hut Group, decyzja o zwiększeniu zatrudnienia podyktowana jest intensywnym wzrostem sprzedaży produktów firmy na wszystkich rynkach europejskich. – Dołączając do naszego zespołu, pracownik ma szansę współtworzyć dynamiczne środowisko pracy, zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się wraz z organizacją – podsumowuje przedstawicielka firmy.

Rekrutacja już się rozpoczęła

Partnerem rekrutacyjnym pracodawcy jest firma Manpower, dlatego osoby, które chcą podjąć zatrudnienie w The Hut Group, mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji, wysyłając swoje aplikacje na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer tel. 608 549 247.

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group, firmy e-commerce działającej w segmencie zdrowie i uroda, powstało jesienią 2018 roku roku w Magnicach pod Wrocławiem, przy drodze ekspresowej S8. Na powierzchni liczącej ponad 60 tys. mkw. znajduje się również powierzchnia biurowa.

Centrum w Magnicach to pierwsza inwestycja firmy w Polsce i w Europie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl