wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Reklama

moneyCo zrobić, żeby zaistnieć w sieci? Przede wszystkim trzeba zacząć od wyboru odpowiednich programów i aplikacji. Te specjalnie dla Interaktywnie.com wybrał Michał Barczak z agencji interaktywnej Sunrise System, sprawdzając, jakie mają zalety i wady.

Na początku pracy trzeba sprawdzić trzy narzędzia - Menadżera Stron Facebooka, GoogleAnalytics Mobile oraz raporty z Google Alerts. Pierwsza aplikacja jest niezbędna dla osób, których działalność jest mocno związana z social media. Na bieżąco informuje o nowych komentarzach i prywatnych wiadomościach, dzięki czemu można szybko i łatwo reagować na to, co się dzieje.

Nie jest jednak pozbawiona wad. To co irytuje, to niewielkie możliwości konfiguracji, jeśli chodzi o powiadomienia. Do tej pory nie udało mi się na przykład odnaleźć opcji pozostawienia komunikatów o nowych wiadomościach, przy równoczesnym wyłączeniu powiadomień o nowych komentarzach. Nie zmienia to jednak faktu, że w dobie popularności mediów społecznościowych to narzędzie, które każdy specjalista znać powinien. Czytaj więcej...

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl