wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Tak mogą wyglądać biura w OVO Wrocław/ mat. inwestora

Reklama

Oficjalna sprzedaż powierzchni biurowych rozpoczęła się zaledwie dwa miesiące temu, a w OVO Wrocław właścicieli znalazło już 20% lokali. Wprowadzą się tam m.in. kancelarie adwokackie i notarialne, które będą miały dostęp do wielu usług OVO, a także pięciogwiazdkowego Hiltona z zapleczem sal konferencyjnych.

OVO Wrocław powstaje według projektu pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture, która w opływowej formie połączyła wiele funkcji. W OVO znajdą się więc ekskluzywne apartamenty, lokale usługowe, centrum fitness oraz pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. I oczywiście biura.

Biznes na poziomie

Powierzchnie biurowe w OVO zostały lokalizowane na 3. piętrze budynku. Sam budynek znajduje się w samym sercu Wrocławia przy ul. Podwale 82-91, tuż obok gmachu Poczty Głównej i Parku Słowackiego. Właściciele biur będą mieli dostęp do licznych udogodnień.

- Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz salą konferencyjną. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia
– mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu. – Nie ma lepszego miejsca do prowadzenia biznesu na najwyższym poziomie.

OVO Wrocław nie proponuje biur na wynajem, ale nietypowo – jedynie na sprzedaż. Biura są oferowane od połowy marca i do tej pory właścicieli znalazło już 5 lokali
o powierzchniach od 80 do ponad 200 m kw. To 20% dostępnej w OVO całkowitej powierzchni biurowej, która wynosi 3 850 m kw. W ofercie pozostały jeszcze 23 lokale biurowe. Większość z nich o powierzchni ok. 100 m kw., ale inwestor OVO zapewnia, że może zaprojektować wnętrze na miarę potrzeb danej firmy. Wtedy projekt uzgadniany jest z przyszłym właścicielem biura.

Skrojony na miarę

- Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

Futurystyczny kompleks OVO Wrocław będzie miał w sumie 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne).
Na parterze znajdą się lokale usługowe, a także recepcja hotelu Hilton, restauracja
i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zarezerwowane jest na pokoje hotelu. Na trzecim piętrze znajdą się ekskluzywne biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach luksusowe apartamenty. OVO Wrocław będzie miało niezwykłą elewację. Nie tylko jej kształt – przypominający kroplę wody – będzie oryginalny. Do wykończenia zostanie użyty wyjątkowo trwały i elastyczny materiał – Corian.

mano

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl