wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN Julien Ordan/CERN
Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN

Nie ma lepszego sposobu na naukę niż praktyka. CERN prowadzi kilka programów dla studentów, absolwentów i doktorantów, które pozwalają im na rozwój kariery w tej największej europejskiej organizacji naukowej. Do 19 października można aplikować do Technical Student Programme.

Reklama

Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN daje taką możliwość studentom będącym w trakcie studiów I lub II stopnia z zakresu fizyki stosowanej, inżynierii lub informatyki. To okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia czy realizowania własnego projektu w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie. Udział w programie może trwać od 4 do 12 miesięcy.

Osoby, które się zakwalifikują do Technical Student Programme, otrzymują stypendium (wynagrodzenie ok. 3300 franków szwajcarskich miesięcznie). Aplikować o nie można w ramach różnych specjalizacji, obecnie otwarty jest nabór na specjalizacje takie jak:

Zasady aplikacji są opisane na Technical Student Programme.

Rekrutacja trwa do 19 października 2020 r.

Czytaj także: Big Science Hub

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl