wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Pieniądze na rozwój – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych

Powiedzą o możliwości pozyskania środków na rozwój własnej działalności gospodarczej, Konsultacje odbędą się 17 października, w Centrum Sektor 3 (teren dawnej zajezdni przy ul. Legnickiej 65). Eksperci będą udzielać indywidualnych porad w godz. 9.00-16.00. Są jeszcze wolne miejsca.

Reklama

W sierpniu ruszył cykl konsultacji dla przedsiębiorczych z Dolnego Śląska. Podczas indywidualnych spotkań każdy uczestnik ma szansę zdobyć informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na rozwój własnej działalności gospodarczej np. na zwiększenie mocy produkcyjnej, eksport, wprowadzenie na rynek nowego produktu, promocję za granicą itp. Październikowe spotkanie w szczególności skierowane jest do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 9.00-16.00. Na pojedynczego uczestnika przeznaczone zostanie 30 minut. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Czerwińska, tel. 508-370-884, e-mail: [email protected]. Są jeszcze wolne miejsca.

Organizatorem konsultacji jest Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl