www.wroclaw.pl

    Pieniądze na rozwój – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych

    Powiedzą o możliwości pozyskania środków na rozwój własnej działalności gospodarczej, Konsultacje odbędą się 17 października, w Centrum Sektor 3 (teren dawnej zajezdni przy ul. Legnickiej 65). Eksperci będą udzielać indywidualnych porad w godz. 9.00-16.00. Są jeszcze wolne miejsca.

    W sierpniu ruszył cykl konsultacji dla przedsiębiorczych z Dolnego Śląska. Podczas indywidualnych spotkań każdy uczestnik ma szansę zdobyć informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na rozwój własnej działalności gospodarczej np. na zwiększenie mocy produkcyjnej, eksport, wprowadzenie na rynek nowego produktu, promocję za granicą itp. Październikowe spotkanie w szczególności skierowane jest do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

    Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 9.00-16.00. Na pojedynczego uczestnika przeznaczone zostanie 30 minut. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Czerwińska, tel. 508-370-884, e-mail: m.czerwinska@inservices.pl. Są jeszcze wolne miejsca.

    Organizatorem konsultacji jest Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości.