www.wroclaw.pl

  Wrocławska firma o miastach przyszłości na MIPIM 2019 w Cannes

  Wrocławska firma PFI FUTURE na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2019 mówi o trendach w nowoczesnej urbanistyce.

  wizualizacja Fot. źródło: PFI FUTURE
  wizualizacja

  Co możemy zrobić, by rozpocząć proces transformacji miast w nowoczesne, przyjazne i komfortowe miejsca do życia dla nas i dla naszych dzieci? Zdaniem wrocławskiej firmy PFI FUTURE odpowiedzią jest ErGoCity. Koncepcja ta zostanie przedstawiona na międzynarodowych targach nieruchomości w Cannes.

  – ErGoCity to wynik myślenia o mieście w kategoriach dobrego miejsca do życia, w którym mieszkańcy mogą realizować swoje potrzeby, niezależnie od wieku, modelu rodziny czy stylu pracy. Kluczem do rozumienia wyzwań współczesności jest zrównoważony rozwój, dlatego też ErGoCity to marka i filozofia przyjazna dla środowiska, oferująca rozwiązania pozwalające na elastyczne łączenie pracy i życia prywatnego – mówi Kamil Pakosz, dyr. ds. Rozwoju PFI FUTURE S.A.

  PFI FUTURE S.A. angażuje w projekt ośrodki naukowo–badawcze wraz z uczelniami wyższymi (Politechniką Wrocławską oraz Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu) przygotowują się do wspólnego wypracowania rozwiązań gwarantujących spójność projektów urbanistycznych z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

  Czytaj także: Wrocław na targach nieruchomości MIPIM 2019 w Cannes

  MIPIM to odbywające się od 1990 roku w Cannes jedne z największych targów nieruchomości komercyjnych. W tym roku odbędą się w dniach 12-15 marca. Organizatorzy spodziewają się 26 tyś. uczestników z ponad 90 państw.