wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławska firma o miastach przyszłości na MIPIM 2019 w Cannes

wizualizacja źródło: PFI FUTURE
wizualizacja

Wrocławska firma PFI FUTURE na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2019 mówi o trendach w nowoczesnej urbanistyce.

Reklama

Co możemy zrobić, by rozpocząć proces transformacji miast w nowoczesne, przyjazne i komfortowe miejsca do życia dla nas i dla naszych dzieci? Zdaniem wrocławskiej firmy PFI FUTURE odpowiedzią jest ErGoCity. Koncepcja ta zostanie przedstawiona na międzynarodowych targach nieruchomości w Cannes.

– ErGoCity to wynik myślenia o mieście w kategoriach dobrego miejsca do życia, w którym mieszkańcy mogą realizować swoje potrzeby, niezależnie od wieku, modelu rodziny czy stylu pracy. Kluczem do rozumienia wyzwań współczesności jest zrównoważony rozwój, dlatego też ErGoCity to marka i filozofia przyjazna dla środowiska, oferująca rozwiązania pozwalające na elastyczne łączenie pracy i życia prywatnego – mówi Kamil Pakosz, dyr. ds. Rozwoju PFI FUTURE S.A.

PFI FUTURE S.A. angażuje w projekt ośrodki naukowo–badawcze wraz z uczelniami wyższymi (Politechniką Wrocławską oraz Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu) przygotowują się do wspólnego wypracowania rozwiązań gwarantujących spójność projektów urbanistycznych z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Czytaj także: Wrocław na targach nieruchomości MIPIM 2019 w Cannes

MIPIM to odbywające się od 1990 roku w Cannes jedne z największych targów nieruchomości komercyjnych. W tym roku odbędą się w dniach 12-15 marca. Organizatorzy spodziewają się 26 tyś. uczestników z ponad 90 państw.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Przejdź na stronę główną portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl