wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA we Wrocławiu. źródło: 3M
3M Centrum Usług Wspólnych EMEA we Wrocławiu.

Komisja międzynarodowej organizacji PEX (Process Excellence Network) wyróżniła firmy i specjalistów z całego świata w branży centrów usług wspólnych. W tegorocznej edycji jedyne takie wyróżnienie z Europy otrzymał przedstawiciel 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA we Wrocławiu.

Reklama

Laureatami nagrody PEX Network Award 2018 są m.in. osoby, które kierują procesem usprawniania firmy m.in. w zakresie metod operacyjnych. W tegorocznej edycji PEX Network jedyne takie wyróżnienie z Europy otrzymał Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA.

PEX Award (Process Excellence Network) to nagroda przyznawana w branży Centrów Usług Wspólnych.

3M Global Service Center EMEA w Polsce (3M GSC EMEA) powstało w 2015 roku we Wrocławiu, jako pierwsze Centrum Usług Wspólnych 3M na świecie (dwa pozostałe znajdują się na Kostaryce i Filipinach). Centrum obsługuje ponad 50 krajów regionu. 

        Otwarcie Centrum Usług Wspólnych 3M we Wrocławiu. Drugi z prawej - Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA, fot. Jarek Ratajczak

3M otworzył Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu

Centrum oferuje wsparcie biznesowe w obszarach: finansowym, księgowym, zakupowym, zarządzania danymi, zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi klienta, automatyzacji procesów oraz IT.

W ciągu 2,5 roku działalności w Polsce, 3M GSC znalazło się w pierwszej 5-ce pracodawców „Great Place to Work®”. Zespół znalazł się także w gronie Top 5 Centrów Usług Dla Biznesu regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii „Best Shared Service Team” - prestiżowego konkursu międzynarodowego The Shared Services & Outsourcing Network (SSON).

3M GSC w Polsce otrzymało również nominację do nagrody ABSL Diamonds dla firm będących na rynku do 4 lat w kategorii ”Business Excellence” przyznawaną przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce.

Superbrands Polska Marka 2018 dla Viscoplastu

3M Poland Top Pracodawcą w Polsce 2017

Wyjątkowa inwestycja 3M we Wrocławiu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl