wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nowa galeria handlowa – 8 marca otwarto Pasaż Królewiecki na Maślicach

Jarek Ratajczak,
Pasaż Królewiecki Jarek Ratajczak
Pasaż Królewiecki

Blisko 50 sklepów, lokali usługowych oraz barów będzie do dyspozycji klientów Pasażu Królewieckiego – nowego centrum handlowego na Maślicach. Pierwsze zakupy w aptece i drogerii można tam robić od kilku dni. Oficjalne otwarcie całego pasażu zaplanowano na 8 marca.

Reklama

Pierwotnie Pasaż Królewiecki miał być otwarty 14 lutego, w tegoroczne walentynki. Oficjalne otwarcie przesunięto na 8 marca.

Pasaż Królewiecki to dwupiętrowy budynek, w którym na  parterze będą zlokalizowane sklepy i lokale usługowe, a na piętrze strefa gastronomiczna. Znajdą się tam m.in. sklepy, bary, optyk, fryzjer, biuro podróży, piekarnia oraz apteka.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo Lidla nie zaplanowano tu żadnego większego supermarketu spożywczego. Największym sklepem będzie tu Rossmann. Dla klientów nowego centrum handlowego przygotowano również 50 miejsc parkingowych. Inwestorem Pasażu Królewieckiego jest wrocławski deweloper – Kopex.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl