wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dziś otwarte targi pracy

fot. organizatorzy

Aktualne oferty pracy, nieodpłatny punkt doradztwa zawodowego i możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami, które poszukują i rekrutują pracowników. W holu Centrum Konferencyjnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 we Wrocławiu trwa I edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier DSW.

Reklama

W sobotę, 23 kwietnia, do godziny 14,  w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej odbywa się I edycja Targów Pracy w DSW. Aktualne oferty pracy prezentują m.in. Impel, Eurobank, Wrocławski Park Technologiczny, Ernst end Young, Fundacja Eudajmonia, ale także Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy i Adecco Poland. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z bezpłatnych punktów doradztwa zawodowego, dowiedzieć się jak założyć własną działalność, jak zaplanować swoją karierę zawodową oraz sprawdzić, czy własne CV spełnia obecne oczekiwania pracodawców. Udział jest bezpłatny.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl