wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 16:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Inwestycje mieszkaniowe na czterech wrocławskich osiedlach na finiszu i w budowie
Inwestycje mieszkaniowe na czterech wrocławskich osiedlach na finiszu i w budowie inwestor

Grupa ROBYG niebawem zacznie przekazywanie kluczy mieszkańcom czterech wrocławskich osiedli – Muchoboru Wielkiego, Swojczyc, Wojszyc i Jagodna, zacznie także budowę nowej inwestycji mieszkaniowej.

Reklama

Spośród wszystkich inwestycji mieszkaniowych, które Grupa ROBYG buduje we Wrocławiu, najbliżej finału jest Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim przy ul. Stanisławowskiej. Budynek został już ukończony, niebawem dostanie pozwolenie na użytkowanie, a deweloper przekaże mieszkańcom klucze w pierwszym kwartale tego roku.

– To nasza najmniejsza inwestycja i właśnie kameralny charakter jest jej największą zaletą. Oprócz tego na wyróżnienie zasługuje położenie nad uroczym potokiem Kasina, niedaleko parku Tysiąclecia, Wrocławskiego Klubu Formaty i Wrocław Fashion Outlet – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.

Willa nad Potokiem została zrealizowana pod szyldem ROBYG WPB. To marka, powstała na skutek przyłączenia Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego do Grupy ROBYG. Efektem połączenia było przejęcie inwestycji realizowanych przez WPB we Wrocławiu, ich ulepszenie – np. o system Smart House w cenie mieszkania – i kontynuowanie pod marką ROBYG WPB. Oprócz Willi nad Potokiem do tych inwestycji należą Wojszyckie Alejki przy ul. Gałczyńskiego na Wojszycach i Uroczysko przy ul. Przejazdowej na Sołtysowicach.

Więcej mieszkań na Wojszycach

Wojszyckie Alejki także znajdują się w ostatniej fazie realizacji. 3-piętrowy budynek z garażem podziemnym jest już ukończony z zewnątrz i prawie wykończony wewnątrz. Przekazywanie kluczy deweloper rozpocznie wraz z końcem pierwszego kwartału tego roku.

Wojszyckie Alejki będą rozbudowywane, a ROBYG WPB przygotowuje kolejny etap: – Wojszyce i okolice to coraz bardziej atrakcyjne miejsca do życia. Doceniają je zarówno młodzi, jak i seniorzy, dlatego zdecydowaliśmy, że zbudujemy więcej mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb – wyjaśnia Joanna Chojecka.

Budowy w toku na Sołtysowicach... 

Inwestycja Uroczysko na Sołtysowicach została powiększona i ostatecznie będzie się składać z sześciu budynków mieszkalnych. Projekt podzielono na trzy etapy, każdy po dwa budynki. Pierwszy etap jest gotowy i zamieszkany, drugi wykańczany – przekazywanie kluczy do Uroczyska II rozpocznie się w pierwszym kwartale bieżącego roku.

...i na Jagodnie

Nieco później, bo od maja, klucze zaczną odbierać mieszkańcy osiedla ROBYG Jagodno – największej pod względem liczby budynków i mieszkań inwestycji Grupy ROBYG we Wrocławiu. W ramach projektu docelowo powstanie 900 mieszkań w 15 budynkach wielorodzinnych i ponad 100 domów w zabudowie jednorodzinnej.

Niedawno rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu, w którym zaplanowano budynki z klubem malucha i osiedlowym przedszkolem. Na razie, w ramach tego etapu, do sprzedaży trafiły mieszkania 2-pojowe i 3-pokojowe z balkonami i ogródkami.

na podst. materiałów prasowych

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl