wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pod Wrocławiem otwarto największy w Europie salon Hyundai
Największy w Europie salon Hyundai w Długołęce źródło: inwestor
Największy w Europie salon Hyundai w Długołęce

4000 mkw. powierzchni, kilkudziesięciu ekspertów, miejsce na 14 samochodów oraz nowoczesny serwis z 11 podnośnikami. Dolnośląski dealer samochodowy Nawrot otworzył w Długołęce największy i najnowocześniejszy w Europie salon i serwis Hyundai.

Reklama

W otwarciu salonu 20 września br. wzięło udział prawie 300 partnerów firmy, przedsiębiorców i specjalistów z branży motoryzacyjnej.

– Naszym celem jest zapewnienie klientom nie tylko wysokiej klasy samochodów, ale również jakość obsługi w pełnym zakresie: sprzedaży, usług finansowania oraz serwisu – mówi Ken Nawrot, prezes zarządu firmy Nawrot.

Nawrot stawia na rozwój we Wrocławiu

Otwarcie salonu marki Hyundai, budowa nowej blacharni i lakierni, rozwój działu sprzedaży aut używanych to obecnie zrealizowane projekty dealera, w planach są kolejne.

źródło: inwestor

– Stawiam wyłącznie na rozwój we Wrocławiu. To młode miasto, które cały czas się rozwija i po prostu żyje. Największym wyzwaniem na najbliższe lata jest dla mnie utrzymanie dotychczasowego tempa wzrostu, w perspektywie pojawienia się zupełnie nowych działów i inwestycji – zaznacza Ken Nawrot.

W 2018 r. firma Nawrot, dealer marek Renault i Dacia, obchodziła 25-lecie działalności w Polsce. Nowe ćwierćwiecze Nawrot rozpoczął kolejnym akcentem – do portfolio firmy właśnie dołączył Hyundai. – Doskonale znam tę markę, ponieważ samochody Hyundai sprzedawaliśmy także w naszym oddziale w Belgii – dodaje prezes.

Nawrot – rodzinna firma powstała w Belgii

Nawrot to rodzinna firma motoryzacyjna, która rozpoczęła działalność w latach 50. w Belgii. Na początku lat 90. senior rodu, Feliks Nawrot, wrócił do Polski i inwestując w salon w podwrocławskiej Długołęce, został jednym z pierwszych koncesjonerów marki Renault w Polsce.

W 2005 r. dolnośląski dealer otrzymał także koncesję na sprzedaż marki Dacia. W siedzibie firmy, oprócz salonów Renault i Dacia, znajdują się również salon samochodów używanych oraz autoryzowany serwis.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl