wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. 15,5 mln na ochronę przeciwpowodziową – spotkanie 22 maja
UM Wrocławia

8 maja 2017 r. rusza nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji poprawiających bezpieczeństwo regionu w kwestii zabezpieczeń przeciwpowodziowych. Do podziału jest ponad 15,5 mln zł.

Reklama

Przy udziale pieniędzy unijnych, możliwe będzie np. budowanie lub przebudowanie zbiorników retencyjnych, systemów zabezpieczeń przeciwpowodziowych, prowadzenie inwestycji związanych z regulacją i odbudową cieków wodnych, a także rozbudowa systemów i urządzeń małej retencji. O unijne wsparcie mogą ubiegać się m.in. lokalne samorządy, administracja rządowa czy organizacje pozarządowe z aglomeracji wrocławskiej (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego).

Więcej szczegółów będzie się można dowiedzieć podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 22 maja 2017 r. w sali konferencyjnej Wrocławskiego Kompleksu Szkoleniowego we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 100, o godz. 10.00. Obowiązuje rejestracja.

Szczegółowe informacje i dokumentacja znajduje się na stronie www.zitwrof.pl, www.rpo.dolnyslask.pl w zakładce – Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów (nabór 4.5).

W razie jakichkolwiek pytań, związanych z naborami organizatorzy proszą o kontakt z Punktem Informacji Funduszy Europejskich, tel. 71 776 95 01, 71 776 96 51; [email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl