wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Przy ul. Na Ostatnim Groszu powstanie West Link

inwestor

Ponad 14 tys. mkw. powierzchni biurowej i 266 miejsc parkingowych – tyle będzie do dyspozycji przyszłych użytkowników biurowca West Link, którego budowa rozpoczyna się właśnie przy ul. Na Ostatnim Groszu.

Reklama

Nowy budynek powstanie tuż obok West Gate – inwestycji biurowej zakończonej w 2015 roku. Również tym razem inwestorem jest spółka Echo Investment.

– Decyzja o rozpoczęciu realizacji West Link była podyktowana m.in. bardzo szybką komercjalizacją sąsiedniego budynku – West Gate, który jeszcze przed oddaniem do użytkowania został wynajęty w całości – mówi Katarzyna Kubicka, Senior Leasing Manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment. – Swoje siedziby w West Gate ulokowały m.in.: Nokia, Deichmann, Enel-Med, Aviva oraz Expander. Uznanie i zainteresowanie najemców to dla nas wyraźny sygnał, że Wrocław nadal potrzebuje nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni biurowej w doskonałych lokalizacjach.

Pierwsi najemcy biur w West Gate będą mogli się do niego wprowadzić  na przełomie 2017 i 2018 roku.

Spółka Echo Investment na wrocławskim rynku obecna jest od 2007 roku, kiedy to zakończyła się realizacja centrum handlowo-rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki. Inwestor zrealizował również trzy obiekty biurowe klasy A: Aquarius Business House u zbiegu ul. Swobodnej i Borowskiej, West Gate przy ul. Lotniczej oraz Nobilis Business House przy ul. Skłodowskiej. W ostatnim czasie rozpoczęta została realizacja biurowca Sagittarius Business House u zbiegu ulicy Suchej i Swobodnej.

Gmina Wrocław oferuje ulgi i zwolnienia z podatku od nieruchomości

Pakiet pomocy przeznaczony jest dla przedsiębiorców realizujących nowe inwestycje oraz rozpoczynających działalność gospodarczą.

Czytaj więcej – Zwolnienia podatkowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama