wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowy gigamarket tuż obok Wrocławia
24 listopada 2017 r. w Mirkowie pod Wrocławiem otwarto najnowszy gigamarket Leroy Merlin źródło: inwestor
24 listopada 2017 r. w Mirkowie pod Wrocławiem otwarto najnowszy gigamarket Leroy Merlin

W piątek 24 listopada 2017 r. w Mirkowie pod Wrocławiem otwarto najnowszy gigamarket Leroy Merlin. To największy sklep tej sieci w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem w kraju. Znajdzie w nim pracę 200 osób, 30% z nich to mieszkańcy Wrocławia.

Reklama

Nowo otwarty market Leroy Merlin pod Wrocławiem jest czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 mkw.

Zakupy bez wychodzenia z samochodu

W ofercie znalazło się 50 tysięcy produktów w 13 działach handlowych. Do dyspozycji jest m.in. warsztat stolarski z odbiorem zamówień, punkt projektowania łazienek i kuchni z kilkudziesięcioma aranżacjami. Z nowości: klienci będą mogli wjechać do działu budowlanego, zrobić zakupy i zapłacić bez wychodzenia z auta – to pierwszy sklep sieci z taką usługą.

źródło: inwestor

Do sklepu można dojechać z Wrocławia drogą wyjazdową nr 98 w kierunku Oleśnicy. Sklep położny jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice).

O firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie w Polsce działa 58 sklepów tej firmy, z czego 4 w aglomeracji wrocławskiej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl