wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Mieszkaniowy Dzień Otwarty – 8 października zaprezentują kilkanaście inwestycji
Mieszkaniowy Dzień Otwarty – 8 października zaprezentują kilkanaście inwestycji PZFD

Jeden dzień, jedenastu deweloperów, siedemnaście lokalizacji - w najbliższą sobotę 8 października deweloperzy oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich zapraszają na swoje inwestycje.

Reklama

Mieszkaniowy Dzień Otwarty jest doskonałą okazją do przyjrzenia się ofertom mieszkaniowym, spotkaniu się z deweloperem i uzyskaniu odpowiedzi na pytania powstające przy wyborze własnej nieruchomości.

Deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich otwierają swoje drzwi w sobotę, 8 października w ramach Mieszkaniowego Dnia Otwartego.

W trakcie Mieszkaniowego Dnia Otwartego możliwe jest odwiedzenie aż 17 inwestycji deweloperów należących do Związku. Na ten dzień przygotowana została mapka, która pomoże w zaplanowaniu trasy i odwiedzeniu jak największej liczby deweloperów.

Na swoje inwestycje zaprasza Archicom, Dom Developer, Dom Development, Inkom, LC Corp, Osiedle Malownicze, PCG, Profit Development, Salwirak, Temar Deweloper, Vantage Development. Więcej informacji i szczegółowe opisy inwestycji dostępnych w trakcie Mieszkaniowego Dnia Otwartego można znaleźć na stronie dniotwarte.pzfd.pl.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl