wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wyraz uznania dla kobiet - Mentoring Walk 2022 po raz pierwszy we Wrocławiu. Ruszyła rekrutacja

Wyraz uznania dla kobiet - Mentoring Walk 2022 po raz pierwszy we Wrocławiu. Ruszyła rekrutacja

Jarek Ratajczak,

Jedna z poprzednich edycji Global Mentoring Walk w Warszawie Ambasada USA w Polsce
Jedna z poprzednich edycji Global Mentoring Walk w Warszawie

Mentoring Walk to organizowany na całym świecie spacer, podczas którego ludzie sukcesu dzielą się swoimi doświadczeniami z kobietami, które do roli liderów dopiero aspirują. To okazja do ciekawych rozmów, porad i inspiracji. Pierwszy raz we Wrocławiu Mentoring Walk odbędzie się 21 maja 2022 r., zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia.

Reklama

Ruszyła rekrutacja do Global Mentoring Walk, która w tym roku odbędzie się także 21 maja we Wrocławiu. Organizatorem spaceru jest Fundacja Vital Voices, która od ponad 20 lat łączy liderki i liderów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z mentees – kobietami, pragnącymi nadać kierunek swojej drodze zawodowej.

Global Mentoring Walk - Fundacja Vital Voices

Global Mentoring Walk zwykle odbywa się jako wyraz uznania dla wkładu kobiet w światowy postęp oraz docenienie liderek z różnych dziedzin życia. Organizatorem tego symbolicznego spaceru na świecie i w Polsce jest Fundacja Vital Voices. Polska edycja Global Mentoring Walk odbywa się pod hasłem „Walk the Change” i w tym roku odbędzie się w kilku miastach w Polsce, w tym także po raz pierwszy we Wrocławiu.

Global Mentoring Walk pierwszy raz we Wrocławiu 

Wrocławski spacer odbędzie się 21 maja 2022 r.  w Ogrodzie Botanicznym. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia.

Fundacja Vital Voices powstała, by wspierać kobiety. Teraz nasze siły skupiamy na kobietach i młodych dziewczynach z Ukrainy. Zapraszam je do udziału w zbliżających się programach Vital Voices. Najlepsze pomysły rodzą się, kiedy damy im odpowiednią przestrzeń. Wierzę, że czasami możliwość spotkania właściwej osoby dodaje sił, by realizować najśmielsze marzenia
Elżbieta Raczkowska, CEO Vital Voices Poland.

Global Mentoring Walk – spacery mentoringowe przyjęły się na świecie

Pomysł na spacer mentoringowy pochodzi od Amerykanki, Geraldine Laybourne – założycielki i prezeski Oxygen Media. Grafik spotkań miała szczelnie wypełniony. Zamiast odmawiać wsparcia młodym kobietom, chętnym, by się od niej uczyć i korzystać z jej rad, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru.

Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA. Pomysł spacerów prowadzących do kariery przyjął się na całym świecie. W Polsce zostanie zorganizowany już po raz jedenasty.

Obserwując warszawskie edycje Global Mentoring Walk realizowane z powodzeniem od wielu lat cieszę się, że Credit Suisse Poland postanowił zainicjować ten spacer także we Wrocławiu. W tym roku do udziału w roli mentees szczególnie zachęcamy kobiety dotknięte aktualną sytuacją na Ukrainie, aby zadbać o ich rozwój i dać im siłę do działania na polu zawodowym. Jestem pewna, że wsparcie doświadczonych mentorów z różnych obszarów biznesu, świata nauki i kultury pozwoli im kontynuować plany rozwoju kariery i doda pewności siebie
Katarzyna Józefowicz, Head of Credit Suisse Wroclaw.

Wymiana wiedzy i doświadczeń to siła napędowa rozwoju. W 3M doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotne dla biznesu jest praktykowanie dialogu w kontekście idei różnorodności, równości i włączenia. Wierzymy, że to właśnie one pozwalają tworzyć rewolucyjne innowacje, a także sprawiają, że nasza firma jest miejscem rozwoju nie tylko przełomowych produktów, ale także wyjątkowych talentów. Cieszymy się, że możemy być częścią tegorocznej edycji wydarzenia Global Mentoring Walk, które niewątpliwie stanowi inspirującą platformę do rozmowy i spotkania przedstawicieli biznesu z uczestniczkami programu mentoringowego Fundacji Vital Voices
Vangelis Savvas, Dyrektor 3M Global Service Center Poland

Zgłoszenia do Global Mentoring Walk 2022 we Wrocławiu

Zgłoszenia do udziału w Global Mentoring Walk 2022 we Wrocławiu w charakterze mentorki, mentora lub mentee można dokonać do 15 kwietnia 2022 roku poprzez wypełnienie i przesłanie kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej.

Partnerzy Global Mentoring Walk we Wrocławiu

Partnerami głównymi spaceru we Wrocławiu są: Credit-Suisse oraz 3M, partnerami wpierającymi: ABSL (Association of Business Service Leaders), ARAW (Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl