wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Porady mieszkaniowe
  6. Marketing w nieruchomościach – rewolucja trwa!
Marketing w nieruchomościach – rewolucja trwa!

fot. organizatorów

Internet z roku na rok staje się coraz ważniejszym kanałem marketingowym. Podobnie jest w przypadku rynku nieruchomości mieszkaniowych – odwrót deweloperów z prasy tradycyjnej do sieci jest faktem. Tylko jak korzystać z sieci umiejętnie i bez niepotrzebnych wydatków na nieefektywne kampanie reklamowe? Tego można dowiedzieć się na konferencji „Marketingowe rewolucje branży nieruchomości”.

Reklama

Celem konferencji jest zgromadzenie w jednym miejscu związanych z sektorem nieruchomości ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy dzięki doświadczeniom zawodowym będą popularyzować szeroko pojęte treści związane z branżą mieszkaniową.

Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności oraz wiedzę z zakresu reklamy, promocji i działań marketingowych stosowanych w firmach deweloperskich. Dowiedzą się między innymi, jak skutecznie prowadzić kompleksową obsługę procesu sprzedaży, które nowoczesne narzędzia marketingowe są w tej branży najskuteczniejsze oraz w jaki sposób wykorzystać najnowsze trendy w marketingu internetowym.

Przedstawiciele czołowych firm z sektora przybliżą uczestnikom również najnowsze trendy na rynku reklamy internetowej, jak remarketing, aukcje reklamowe czy reklama natywna. Poruszone zostaną też tradycyjne formy dotarcia do klienta jak np. targi.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Campanile przy ul. Ślężnej 26 we Wrocławiu, 1 października 2014 w godz. 9.00 – 17.00.

Więcej informacji na stronie: www.marketingowerewolucje.pl  

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl