wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. MAHLE szuka pracowników
Centrum usług wspólnych (SSC) MAHLE jest w Nicolas Business Center źródło: inwestor
Centrum usług wspólnych (SSC) MAHLE jest w Nicolas Business Center

Niemiecki koncern motoryzacyjny MAHLE szuka pracowników do swojego centrum usług wspólnych. Zatrudnienie mogą znaleźć specjaliści SAP, IT, rachunkowości i księgowości, ze znajomością języków obcych.

Reklama

We wrocławskim centrum usług wspólnych (SSC) MAHLE do końca roku planuje zatrudnić 100 specjalistów.

Czytaj też: Motoryzacyjny gigant już działa we Wrocławiu.

– Działamy na całym świecie. Nasza pozycja w branży motoryzacyjnej została osiągnięta dlatego, że pracujemy z najlepszymi. Szukamy osób, które nie tylko potrzebują codziennych wyzwań, ale również cenią sobie pracę zespołową i chciałyby mieć realny wpływ na to, jak funkcjonuje MAHLE. W naszej firmie wszyscy tworzymy przedsiębiorstwo, bo nie jesteśmy typową korporacją – mówi Sabina Stachurek, dyrektor HR w MAHLE.

Nowo zatrudnieni będą pracować w biurze w nowo otwartym budynku Nicolas Business Center przy ul. Świętego Mikołaja.

Szukają specjalistów

Obecnie firma poszukuje specjalistów IT, w tym m.in. kandydatów/kandydatki, które posiadają doświadczenie w pracy z modułami SAP. Pracę znajdą również eksperci księgowości i finansów. Najlepsi z kandydatów będą pracować w międzynarodowym środowisku, dlatego ważna jest znajomość języka angielskiego. Znajomość dodatkowych języków to ogromny atut.

Pracownicy po zakończeniu rekrutacji otrzymują nie tylko gwarancję ciekawej pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie, ale również możliwość wdrożenia się w obejmowaną rolę w centrali w Stuttgarcie.

– Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia i komfort pracy, czyli elastyczne godziny oraz stałą umowę – po okresie próbnym dążymy do współpracy długoterminowej z naszymi pracownikami. Ggwarantujemy pakiet benefitów, w tym kartę sportową, pakiet medyczny, czy możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych. Korzystamy również z programu rekomendacji kandydatów przez naszych pracowników – dodaje Sabina Stachurek.

Elastyczni i otwarci

Przedstawiciele firmy podkreślają, że dużym atutem jest to, że MAHLE stawia na stałych pracowników i docenia tych, których staż pracy jest coraz dłuższy.

– Staramy się cały czas stwarzać takie warunki zatrudnienia i być jak najbardziej elastyczni oraz otwarci na potrzeby pracowników, aby unikać zbyt szybkich odejść – mówi Sabina Stachurek i dodaje, że tę politykę potwierdza nagroda, jaką we wrześniu MAHLE otrzymało od BerufUndFamilie Service GmbH. Mahle zostało docenione za politykę przyjazną rodzinie i propagowanie filozofii work-life balance.

Szukają 100 specjalistów

Przedsiębiorstwo do końca roku planuje zatrudnić jeszcze 100 specjalistów. Finansowa część SSC MAHLE będzie odpowiedzialna za obsługę i wspieranie działalności MAHLE w Niemczech, Czechach i Hiszpanii. Natomiast specjaliści IT będą odpowiadać za wsparcie informatyczne dla całego obszaru Europy. Do zakresu obowiązków ekspertów księgowości i finansów będzie należało m.in. konsolidacja i standaryzacja procesów finansowych, a także zwiększenie jakości i wydajności tych procesów w europejskich strukturach finansów.

Specjaliści IT skupią się natomiast m.in. nad ujednoliceniem procesów IT, zwiększeniem zdolności i wydajności usług w Europie, poprawą jakości usług Service Desk oraz poprawą opłacalności i jakości usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami biznesowymi (głównie SAP ERP) oraz zarządzania infrastrukturą IT (administracja serwerów w środowisku WINDOWS, LAN/WAN, administracja systemów baz danych).

Chętni mogą składać swoje aplikacje drogą elektroniczną.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl