wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. „Let’s Cowork – Dni Otwarte Polskiego Coworkingu”
„Let’s Cowork – Dni Otwarte Polskiego Coworkingu”

Cały marzec będzie trwała 3. edycja Ogólnopolskiej Akcji Dni Otwarte Coworkingu.

Reklama

Każde z biur biorących udział w wydarzeniu udostępnia przynajmniej jedno miejsce do pracy, z którego można bezpłatnie skorzystać. Wystarczy skontaktować się z wybranym biurem i umówić na wizytę. Nowi coworkerzy będą mogli przez trzy dni bezpłatnie skorzystać i przekonać się na własnej skórze, jak sprawdza się takie rozwiązanie i funkcjonowanie w ramach takiej społeczności.

Coworki biorące również udział w wydarzeniu na terenie Wrocławia to:

  • Idea Place, plac Solny 15
  • Business Link Wrocław, ul. Rzeźnicza 28-31
  • Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu „Dąbie”, ul. Wróblewskiego 38

Akcja skierowana jest do osób, które poszukują miejsca do pracy poza domem, są na początkowym etapie rozwoju swojego biznesu lub należą do grupy pracowników zdalnych.

– Coworking jest też idealny dla osób, które poszukują nowych kontaktów nie tylko biznesowych, profesjonalnych miejsc na spotkania z klientami czy też prestiżowego adresu dla swojej firmy. Miejsce pracy w centrum coworkingowym to niewielkie koszty w porównaniu do kosztów samodzielnego wynajmu biura” – mówi Ewa Rogoż z Idea Place, Ambasadora Akcji we Wrocławiu.

Coworking może być świetnym, ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, które zatrudniają pracowników na odległość. Daje to bowiem możliwość posiadania siedziby w kolejnym mieście, co podnosi prestiż firmy, a jednocześnie daje korzyści pracownikom tych firm pracującym na co dzień w domach. Ważne dla zachowania równowagi i higieny pracy może być biuro i przysłowiowe „wyjście z domu”.

Organizatorem „Let’s Cowork – Dni Otwarte Polskiego Coworkingu” są poznańskie coworkingi: Coworkingness, CoWalski – Aleja Inspiracji, ParkIdea Coworking Place oraz Biuro Coworkingowe Inspiracje. 

Więcej informacji tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl