www.wroclaw.pl

  „Dolnośląskie Klucze Sukcesu” trafiły do Wrocławia

  Towarzystwo Miłośników Wrocławia jako najlepsza dolnośląska organizacja pozarządowa, HYDROPOLIS Centrum wiedzy o wodzie – MPWiK Wrocław jako najlepsza inicjatywa edukacyjna oraz wrocławskie ZOO jako najlepsze przedsięwzięcie turystyczne lub organizator masowych imprez rekreacyjnych to laureaci tegorocznych „Dolnośląskich Kluczy Sukcesu”.

  Laureaci XX edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu 2016 Fot. źródło: organizatorzy
  Laureaci XX edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu 2016

  Nagroda ta trafiła również do Andrzeja Kosendiaka - dyrektora Narodowego Forum Muzyki, który został wyróżniony jako największa osobowość w promocji regionu. Z kolei wyróżnienie specjalne trafiło do Radia Wrocław z okazji 70-lecie jego istnienia.

  Tegoroczne „Dolnośląskie Klucze Sukcesu” zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 października 2016 r. na podwrocławskim Zamku Topacz.

  „Dolnośląskie Klucze Sukcesu” to wyróżnienia dla firm, organizacji, samorządów oraz osób działających na rzecz społeczności lokalnych i promocji Dolnego Śląska. Wyróżnienie przyznawane jest corocznie od 1997 r. Do tej pory odbyło się już 19 edycji konkursu, każda zakończona uroczystym finałem w jednym z dolnośląskich miast. Nagrodami dla laureatów konkursu są statuetki Dolnośląskiego Klucza Sukcesu projektu artysty plastyka Jerzego Jerycha i kute przez artystę kowala Ryszarda Mazura - honorowego klucznika miasta Wrocławia.

  Inicjatorem nagrody jest Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska.