wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. We Wrocławiu odbyła się konferencja branży IT – test:fest – z ofertami pracy dla testerów oprogramowania
Na zdjęciu: dwie kobiety i mężczyzna przy stoisku na konferencji branży IT Materiały prasowe
Na zdjęciu: dwie kobiety i mężczyzna przy stoisku na konferencji branży IT

Partnerzy konferencji test:fest przekonują, że zawód testera oprogramowania dla wielu specjalistów staje się prawdziwą przepustką do sfery technologii informacyjnych.

Reklama

Test:fest to konferencja, podczas której miejscowi specjaliści z branży IT oraz referenci z innych krajów dzielą się ze sobą doświadczeniem zawodowym, zasadami i narzędziami, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

— Takie wydarzenia są niezbędne dla naszej wspólnoty zawodowej, aby jej członkowie mogli wymieniać się doświadczeniem, awansować i rozwijać się. Zawód testera oprogramowania dla wielu specjalistów staje się prawdziwą przepustką do sfery technologii informacyjnych — opowiada Natalia Perkowska, Head of Acquisition w firmie SOFTSWISS. — Takie wydarzenia stanowią także wspaniałą możliwość, aby zapoznać się z lokalnymi specjalistami, a my zawsze szukamy nowych utalentowanych pracowników, którzy wzmocnią nasz międzynarodowy zespół — dodaje.

Galeria zdjęć

SOFTSWISS to producent oprogramowania. Na konferencji firma przedstawiła pierwszą trójkę аktualnych ofert pracy dla testerów w swoim zespole. — Rozwijamy swoje centra programistyczne na całym świecie — mówi Natalia Perkowska — ale podkreślamy, że polski rynek pracy jest dla nas jednym z priorytetowych i stawiamy na wysoki poziom lokalnych specjalistów z branży IT.

Do pracy na polskim rynku SOFTSWISS zapewnia programistom, testerom, analitykom, kierownikom projektów i innym pracownikom centrum programistyczne w Poznaniu.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl