wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Podzielą się wiedzą o zarządzaniu projektami. Już we wrześniu konferencja Management 360°
Uczestnicy poprzedniej edycji konferencji Management 360°. PMI PC Wrocław
Uczestnicy poprzedniej edycji konferencji Management 360°.

Dostarczenie profesjonalnej wiedzy z obszaru szeroko rozumianego zarządzania projektami oraz spotkania z inspirującymi specjalistami z tej dziedziny, a także nawiązanie wielu wartościowych kontaktów to główne cele konferencji Management 360°, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 20-22 września 2023 r.

Reklama

W jaki sposób poprowadzić projekt od pomysłu po skalowanie, jak skutecznie zorganizować pracę zespołu w obszarze rozwoju produktu lub usługi, a także czym charakteryzują się pokolenia na współczesnym rynku pracy – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy czwartej edycji konferencji Management 360°, która odbędzie się w dniach 20-22 września br. w hotelu Double Tree by Hilton OVO Wrocław.

Cenna wiedza i wartościowe warsztaty

Wśród poruszanych tematów znajdą również kontakty z klientami, planowanie badań w procesie wytwarzania oprogramowania oraz przeprowadzanie trudnych rozmów z pracownikami. W programie jest również specjalny networking.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedsiębiorcy, eksperci ds. transformacji cyfrowej, analitycy biznesowi, metodycy zarządzania projektami i technologiami IT, headhunterzy, mentorzy, eksperci ds. rozwoju, trenerzy, twórcy internetowi, stratedzy planowania oraz managerowie ds. komunikacji, promocji i brandingu.

Głównym celem wydarzenia jest dostarczenie profesjonalnej wiedzy i wartościowych warsztatów z obszaru szeroko rozumianego zarządzania projektami. Nasi prelegenci reprezentują biznes prywatny jak i sferę publiczną co pozwoli na przekazanie szerokiej wiedzy i w przyszłości przyczyni się do zawiązania wartościowych partnerstw.
Patrycja Prokopek, liderka Oddziału PMI Poland Chapter Wrocław Branch

Jedno z największych wydarzeń branżowych w kraju

Konferencja Management 360° jest jednym z największych wydarzeń branżowych w Polsce. Jej organizatorem jest PMI PC Wrocław Branch. Project Management Institute (PMI) to międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami.

W dotychczasowych edycjach tego wydarzenia udział wzięło ponad 1400 uczestników.

Patronat honorowy nad konferencją Management 360° objął prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie konferencji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl