wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Kończą budowę Słonecznych Stabłowic
Słoneczne Stabłowice źródło: inwestor
Słoneczne Stabłowice

Archicom startuje z finalną ofertą sprzedaży mieszkań na Słonecznych Stabłowicach. Deweloper zaznacza, że to już ostatnia szansa, by zamieszkać na tym osiedlu.

Reklama

Wrocławski Archicom buduje osiedle Słoneczne Stabłowice przy ul. Jodłowickiej i Lubomierskiej od 2013 r. W tym czasie w 12 budynkach powstały 483 mieszkania.

źródło: inwestor

– Otwarte przestrzenie, cisza, bliskość natury, a także widoki na zieleń i rzekę nadają wyjątkowy klimat Stabłowicom. Pobliski Lasek Stabłowicki oraz trasa spacerowa nad Bystrzycą to gratka dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu – mówi Agnieszka Gajewska z Archicom Studio, architekt prowadzący inwestycji Słoneczne Stabłowice.

źródło: inwestor

Inwestycja dobiega końca. W trakcie realizacji są trzy kolejne budynki, w których będzie 107 mieszkań. W najbliższym czasie zacznie się budowa dwóch ostatnich budynków. Obecnie w ofercie sprzedaży jest 88 mieszkań, o powierzchni od 36 do 75,5 mkw.

źródło: inwestor

Mieszkańcy będą mogli korzystać z miejsc parkingowych w garażach podziemnych i naziemnych miejsc postojowych. Rowerzyści będą mieli do dyspozycji rowerownię  oraz stojaki na rowery na terenie osiedla.

Inwestycje na Stabłowicach

Sklepy, restauracje, klub fitness, obiekty kulturalne oraz szkoła i przedszkole – to wszystko planowane jest w Centrum Stabłowicka. Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy powstanie w zrewitalizowanych halach produkcyjnych dawnej przędzalni przy ul. Stabłowickiej. Otwarcie zaplanowano na koniec 2020 r.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl