wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Najlepszy Pracodawca 2019 jest we Wrocławiu
Gala Kincentric Best Employers Najlepszy Pracodawca 2019 źródło: mat. prasowe
Gala Kincentric Best Employers Najlepszy Pracodawca 2019

Zaangażowanie pracowników, orientacja na ludzi i angażujący liderzy – to aspekty, brane pod uwagę podczas badania w ramach programu Kincentric Best Employers. W 14 edycji wydarzenia wrocławska firma Totalmoney.pl została wyróżniona tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 roku w Polsce.

Reklama

Totalmoney.pl to pochodzący z Wrocławia finansowy serwis e-commerce, należący do WP Holding.

– Zrewolucjonizowaliśmy nasz biznes, przechodząc z modelu B2B w stronę modelu B2C. Dzisiaj z powodzeniem realizujemy naszą misję, którą jest dopasowanie oferty do użytkownika w prosty, szybki, bezpieczny i efektywny sposób – mówi Aleksander Kusz, prezes zarządu Totalmoney.pl.

Kincentric Best Employers to program prowadzony i rozpoznawalny na świecie od 19 lat. Ma za zadanie wskazywać firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy. Tytuł Najlepszego Pracodawcy jest przyznawany wyłącznie w oparciu o wyniki badań pracowników. W tym roku w badaniu wzięło udział ponad 100 firm z całej Polski. Specjaliści Kincentric przeanalizowali ponad 100 tysięcy wypowiedzi respondentów. Wśród nagrodzonych firm zatrudniających do 250 pracowników kapituła wyróżniła trzy, w tym wrocławskie Totalmoney.pl.

Najlepsi Pracodawcy wg. Kincentric to firmy, które niezależnie od potencjalnych barier, takich jak np. rozmiar przedsiębiorstwa, geograficzne rozproszenie, czy też specyfika branżowa, budują dodatkową przewagę konkurencyjną i sukces biznesowy oparty na zaangażowaniu pracowników.

źródło: mat. prasowy

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl