wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. John Sung Kim powie, jak założyć firmę wartą miliardy. Spotkanie
John Sung Kim Źródło: organizatorzy
John Sung Kim

Jak tworzyć zaawansowane technologie wykorzystywane przez miliony użytkowników na całym świecie? Jak pokierować wdrożeniem, aby nie wydać fortuny? Na co zwrócić uwagę przy budowaniu biznesu? O tym wszystkim powie miliarder z USA John Sung Kim z JetBridge – firmy z Doliny Krzemowej wchodzącej na polski rynek IT. Zgłoszenia, na otwarte spotkanie we Wrocławiu, przyjmowane są do 11 lutego br.

Reklama

Lista jego osiągnięć jest długa. Założona i sprzedana przez Johna Sung Kima firma Five9 jest notowana na giełdzie NASDAQ, a jej obecna wartość przekracza 4 miliardy dolarów. Z powodzeniem stworzył także startup DoctorBase. John Sung Kim, jeden z najbardziej znanych innowatorów w świecie biznesu, w swojej karierze doradzał takim firmom, jak LGC Wireless, Qualys i RingCentral.

Jego ostatnim wielkim sukcesem jest założenie w San Francisco firmy JetBridge, która niedawno otworzyła we wrocławskim CitySpace swój pierwszy polski oddział.

Spotkanie z miliarderem z USA

13 lutego br. organizuje pierwsze spotkanie, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych. Poprowadzi również jedną z prelekcji. Wydarzenie „JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?” odbędzie się w siedzibie CitySpace w Nobilis Business House przy ul. Curie-Skłodowskiej 12. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego br.

JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?

JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?

Spotkania
Termin 13 lutego 2020 17:30

Miejsce CitySpace w Nobilis Business House

Zobacz

John Sung Kim zdradza, że stworzył firmę, aby tchnąć nową jakość w outsourcing usług software’owych.

 – Bazowałem na połączeniu naszego doświadczenia w budowaniu wielkich firm z Doliny Krzemowej z chęcią nauczania polskich profesjonalistów metody współpracy z gigantami z USA – mówi.

Założyciel JetBridge zarządza międzynarodowym zespołem wybitnych programistów, którzy są jednocześnie mentorami dla utalentowanych pracowników sektora IT w Centralnej Europie. Firma pomaga pracownikom w rozwoju zawodowym. Szczególny nacisk kładzie na naukę umiejętności miękkich, które przydają się w prowadzeniu relacji biznesowych z Amerykanami.

Jak budować biznes?

Znany przedsiębiorca i jego zespół podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat tworzenia zaawansowanych technologii, wykorzystywanych przez miliony użytkowników na całym świecie. Przedstawią dwie perspektywy: biznesową i developerską. Opowiedzą m.in. na co należy zwrócić uwagę przy budowaniu biznesu.

źródło: organizatorzy 

– Spotkanie w CitySpace to doskonała okazja do poznania Johna i start-upowej kultury organizacji JetBridge, a także możliwości, które oferuje, na przykład wysyłając swoich pracowników do USA, aby mogli na własne oczy zobaczyć, jak pracuje się w Dolinie Krzemowej – zachęca Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace.

Patronem akcji jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

– JetBridge współpracuje z klientami z branży FinTech, healthcare i SaaS. Na szczególną uwagę zasługuje model biznesowy spółki, gdyż poza naciskiem na umiejętności miękkie, znajomość kultury pracy z Amerykanami i rozwój zawodowy, firma oferuje swoim pracownikom udziały na przejrzystych warunkach – mówi Magdalena Wypych z ARAW-u.

CitySpace, miejsce spotkania i wrocławska siedziba JetBridge, to biura typu open space i gabinety z kontrolą dostępu. Można je wynająć w dowolnej konfiguracji. Najemcy korzystają m.in. z pomieszczeń wspólnych, sal konferencyjnych, recepcji, serwerowni i wsparcia IT. We Wrocławiu CitySpace ma biura w dwóch budynkach: Aquarius Business House przy ul. Swobodnej i Nobilis Business House przy pl. Grunwaldzkim.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl