wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Od prawej strony: Maksymilian Kowalczyk, wiceprezes zarządu i Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev źródło: IT-Dev
Od prawej strony: Maksymilian Kowalczyk, wiceprezes zarządu i Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev

Wrocławski IT-Dev został finalistą nagrody Microsoft Security 20/20 Security Workshop Partner of the Year. Firma znalazła się w światowej czołówce najlepszych partnerów Microsoft za profesjonalizm w zakresie innowacji, integracji i wdrażania technologii Microsoft u klientów.

Reklama

Rob Lefferts, wiceprezes korporacyjny Microsoft Threat Protection zaznacza, że Microsoft Security 20/20 stanowi okazję do uhonorowania partnerów Microsoft, którzy opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania i usługi oparte na Microsoft w ciągu ostatniego roku. IT-Dev został finalista w kategorii Partner Roku Warsztatów Bezpieczeństwa.

– To ogromny zaszczyt znaleźć w gronie finalistów Microsoft Security 20/20 Partner Award – mówi Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev. – Naszą misją w erze cyfrowej transformacji jest pomaganie klientom w budowie i rozwoju inteligentnych, zautomatyzowanych i zorientowanych na użytkownika cyfrowych miejsc pracy, a solidne ramy bezpieczeństwa są podstawą.

W Microsoft Security 20/20 Partner Awards znaleźli się finaliści 16 kategorii obejmujących partnerów zajmujących się integracją bezpieczeństwa, integratorów systemów i dostawców zarządzanych usług bezpieczeństwa.

Oferują cyfrową transformację

IT-Dev zajmuje się transformacjami złożonych ekosystemów, obejmujący ludzi, technologie, procesy i polityki w różnorodnym i nieustannie zmieniającym się świecie chmury Microsoft. Oferuje kompleksowy program cyfrowej transformacji. Pomaga w automatyzacji procesów biznesowych. Celem firmy jest zapewnienie efektywnego i stałego wzrostu produktywności oraz zwrotu z inwestycji w chmurę Microsoft bez narażania bezpieczeństwa.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl