wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. IT-Dev finalistą Microsoft Security 20/20 Partner Awards
Od prawej strony: Maksymilian Kowalczyk, wiceprezes zarządu i Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev źródło: IT-Dev
Od prawej strony: Maksymilian Kowalczyk, wiceprezes zarządu i Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev

Wrocławski IT-Dev został finalistą nagrody Microsoft Security 20/20 Security Workshop Partner of the Year. Firma znalazła się w światowej czołówce najlepszych partnerów Microsoft za profesjonalizm w zakresie innowacji, integracji i wdrażania technologii Microsoft u klientów.

Reklama

Rob Lefferts, wiceprezes korporacyjny Microsoft Threat Protection zaznacza, że Microsoft Security 20/20 stanowi okazję do uhonorowania partnerów Microsoft, którzy opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania i usługi oparte na Microsoft w ciągu ostatniego roku. IT-Dev został finalista w kategorii Partner Roku Warsztatów Bezpieczeństwa.

– To ogromny zaszczyt znaleźć w gronie finalistów Microsoft Security 20/20 Partner Award – mówi Tomasz Szałaj, prezes zarządu IT-Dev. – Naszą misją w erze cyfrowej transformacji jest pomaganie klientom w budowie i rozwoju inteligentnych, zautomatyzowanych i zorientowanych na użytkownika cyfrowych miejsc pracy, a solidne ramy bezpieczeństwa są podstawą.

W Microsoft Security 20/20 Partner Awards znaleźli się finaliści 16 kategorii obejmujących partnerów zajmujących się integracją bezpieczeństwa, integratorów systemów i dostawców zarządzanych usług bezpieczeństwa.

Oferują cyfrową transformację

IT-Dev zajmuje się transformacjami złożonych ekosystemów, obejmujący ludzi, technologie, procesy i polityki w różnorodnym i nieustannie zmieniającym się świecie chmury Microsoft. Oferuje kompleksowy program cyfrowej transformacji. Pomaga w automatyzacji procesów biznesowych. Celem firmy jest zapewnienie efektywnego i stałego wzrostu produktywności oraz zwrotu z inwestycji w chmurę Microsoft bez narażania bezpieczeństwa.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl