www.wroclaw.pl

  Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej. Bezpłatne webinarium

  Oferta finansowa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu zaprasza na webinarium z udziałem ekspertów Centrali ARP SA, które odbędzie się 18 marca 2021 roku o godz. 11.00.

  zdjęcie ilustracyjne
  zdjęcie ilustracyjne

  ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

  Jest to już szósty webinar organizowany przez Agencję ten jutrzejszy skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

  Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.

  Oferta finansowa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

  Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

  Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;

  Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:

  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

  Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

  Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

  Organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarium. Link do Rejestracji

  Dodatkowych informacji udziela: Alicja Kręgiel, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu, tel. kom. +48 880 342 171, alicja.kregiel@arp.pl