wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Industrias Alegre uruchamia produkcję i szuka pracowników
zdjęcie ilustracyjne źródło: Industrias Alegre
zdjęcie ilustracyjne

Części dla nowego Forda Fiesty będą produkowane pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Industrias Alegre szuka pracowników. 16 lutego organizują dzień otwarty.

Reklama

Industrias Alegre to hiszpańska firma rodzinna, globalny producent i dostawca części dla największych koncernów z przemysłu automotive. Firma niespełna rok temu podjęła decyzje o swojej nowej inwestycji w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. Obecnie spółka szykuje się do uruchomienia produkcji części dla nowego Forda Fiesty i szuka pracowników.

– W najbliższych miesiącach planujemy zatrudnienie 100 osób. Chcemy, by pod koniec roku pracowało u nas 250-300 osób – mówi Krzysztof Jarzyna, dyrektor fabryki Industrias Alegre Poland.

Szukają pracowników

16 lutego 2017 r., w godzinach 12-16, firma zorganizuje dzień otwarty w swojej siedzibie przy ul. Współpracy 7, w Biskupicach Podgórnych. Zainteresowani pracą będą mogli zobaczyć zakład produkcyjny i zapoznać się z warunkami zatrudnienia.

– Chcemy w ten sposób zachęcić osoby bezrobotne bądź też rozważające zmianę dotychczasowego pracodawcy by swoją zawodową przyszłość związały z naszą firmą. Dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniej kultury pracy, która ma stać się wyróżnikiem na lokalnym rynku i być pokrewną z tą panującą w Hiszpanii – zaznacza Krzysztof Jarzyna i dodaje, że poszukiwani są pracownicy techniczni, operatorzy maszyn, kontrolerzy jakości i pracownicy magazynowi.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. ul. Współpracy 7, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce, e-mail: [email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl