wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowy hotel przy ul. Zaolziańskiej

Hotel Best Western Plus Q. Fot. Janusz Krzeszowski

Reklama

Obecnie w hotelu Best Western Plus Q, który mieści się przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Zaolziańskiej, trwają odbiory techniczne. To drugi we Wrocławiu hotel Best Western. Obiekt ma osiem kondygnacji. Będzie mieścił się w standardzie trzygwiazdkowym.

– Hotel powstał z myślą przede wszystkim o klientach biznesowych. Ma 127 pokoi z łazienkami (w tym sześć z możliwością łączenia) oraz apartament. Goście będą mogli również skorzystać z darmowego dostępu do WiFi, sejfów oraz zestawów do kawy i herbaty. Dodatkowo dla zmotoryzowanych przewidziano 23 miejsca parkingowe w garażu podziemnym – informuje inwestor.

W hotelu będzie restauracja i lobby bar, zajmujące 250 metrów kwadratowych. Działać będzie również strefa rekreacyjna, w której goście będą mogli ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Otwarcie zaplanowano na 1 maja.

Budowa hotelu Best Western Plus Q trwała od stycznia 2013 r. Działkę, na której stanął obiekt, gmina sprzedała w listopadzie 2012 r. za 4,9 mln złotych.

MT

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl