wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Game Time Project Wrocław robi ReQiu. Gra komputerowa do rekrutacji i assessmentu
ReQiu Game Time Project Wrocław
ReQiu

ReQiu to narzędzie online do oceny profilu osobowości i predyspozycji w zakresie kompetencji miękkich na podstawie gry komputerowej. W ten sposób wrocławski startup Game Time Project chce zrewolucjonizować rynek HR.

ReQiu to narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej online, które pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wniosków o przebadanych osobach. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy, które stosuje się w procesach rekrutacja i oceny pracowników.

Osoby przechodzące proces oceny odwiedzają wirtualne biuro, w którym mają odbyć swój „dzień próbny”. Podczas rozgrywki gracz może swobodnie poruszać się po biurze, wchodzić w interakcje z postaciami, odwiedzać różne działy i wykonywać zadania.

Piotr Zjawiony CEO Game Time Project

Identyfikacja oraz pomiar cech odbywa się na podstawie pomiaru kilkunastu tysięcy punktów pomiarowych, dostarczających danych dla algorytmów statystycznych oraz klasyfikatorów. Wnioskowanie o profilu psychologicznym kandydata oparte jest o jego zachowanie w środowisku gry, co pozwala na uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych wniosków.

ReQiu rekrutacja i ocena pracowników

ReQiu można wykorzystać w różnych procesach: jako etap onboardingu, oceny pracowników czy rekrutacji. Co więcej, zapewnia informacje, które z powodzeniem można wykorzystać w kontekście assessmentu wewnętrznego i zarządzania talentami.

  • Prace nad ReQiu zajęły ponad dwa lata, a projekt poza indywidualnymi inwestorami wsparło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
  • Dzięki przeprowadzonej serii badań naukowych, zaawansowanym metodom analitycznym oraz wykorzystaniu uczenia maszynowego powstało jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi dostępnych na rynku w segmencie game-based assessment.

ReQiu gra komputerowa do rekrutacji i assessmentu z Polską Nagrodę Innowacyjności 2020

Game Time Project Wrocław wprowadziła ReQiu na polski rynek w sierpniu 2020 r. W tym samym roku wrocławska spółka otrzymała 3 nominacje do nagród: Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Symbol Wsparcia Biznesu oraz Polska Nagroda Innowacyjności.

W programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus, ReQiu zdobyło Polską Nagrodę Innowacyjności 2020.

W 2021 roku spółka planuje zwiększyć swój zasięg i w kolejnym kroku wyjść z ReQiu poza granice Polski

dodaje Piotr Zjawiony

Game Time Project Wrocław robi ReQiu

Piotr Zajawiony Fot. Game Time Project
Piotr Zajawiony

Game Time Project Wrocław powstała w 2018 r. i ma swoją siedzibę przy ul. św. Mikołaja. Spółka zrzesza ekspertów z takich obszarów jak psychologia, technologia czy analityka danych.

– Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań biznesowych w oparciu o naukę, najnowsze technologie i mechanikę gier komputerowych – podkreśla prezes spółki.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl