wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Game Time Project Wrocław robi ReQiu. Gra komputerowa do rekrutacji i assessmentu
ReQiu Game Time Project Wrocław
ReQiu

ReQiu to narzędzie online do oceny profilu osobowości i predyspozycji w zakresie kompetencji miękkich na podstawie gry komputerowej. W ten sposób wrocławski startup Game Time Project chce zrewolucjonizować rynek HR.

ReQiu to narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej online, które pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wniosków o przebadanych osobach. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy, które stosuje się w procesach rekrutacja i oceny pracowników.

Osoby przechodzące proces oceny odwiedzają wirtualne biuro, w którym mają odbyć swój „dzień próbny”. Podczas rozgrywki gracz może swobodnie poruszać się po biurze, wchodzić w interakcje z postaciami, odwiedzać różne działy i wykonywać zadania.

Piotr Zjawiony CEO Game Time Project

Identyfikacja oraz pomiar cech odbywa się na podstawie pomiaru kilkunastu tysięcy punktów pomiarowych, dostarczających danych dla algorytmów statystycznych oraz klasyfikatorów. Wnioskowanie o profilu psychologicznym kandydata oparte jest o jego zachowanie w środowisku gry, co pozwala na uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych wniosków.

ReQiu rekrutacja i ocena pracowników

ReQiu można wykorzystać w różnych procesach: jako etap onboardingu, oceny pracowników czy rekrutacji. Co więcej, zapewnia informacje, które z powodzeniem można wykorzystać w kontekście assessmentu wewnętrznego i zarządzania talentami.

  • Prace nad ReQiu zajęły ponad dwa lata, a projekt poza indywidualnymi inwestorami wsparło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
  • Dzięki przeprowadzonej serii badań naukowych, zaawansowanym metodom analitycznym oraz wykorzystaniu uczenia maszynowego powstało jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi dostępnych na rynku w segmencie game-based assessment.

ReQiu gra komputerowa do rekrutacji i assessmentu z Polską Nagrodę Innowacyjności 2020

Game Time Project Wrocław wprowadziła ReQiu na polski rynek w sierpniu 2020 r. W tym samym roku wrocławska spółka otrzymała 3 nominacje do nagród: Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Symbol Wsparcia Biznesu oraz Polska Nagroda Innowacyjności.

W programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus, ReQiu zdobyło Polską Nagrodę Innowacyjności 2020.

W 2021 roku spółka planuje zwiększyć swój zasięg i w kolejnym kroku wyjść z ReQiu poza granice Polski

dodaje Piotr Zjawiony

Game Time Project Wrocław robi ReQiu

Piotr Zajawiony Fot. Game Time Project
Piotr Zajawiony

Game Time Project Wrocław powstała w 2018 r. i ma swoją siedzibę przy ul. św. Mikołaja. Spółka zrzesza ekspertów z takich obszarów jak psychologia, technologia czy analityka danych.

– Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań biznesowych w oparciu o naukę, najnowsze technologie i mechanikę gier komputerowych – podkreśla prezes spółki.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl