wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
źródło: Future Finance

Wrocławska firma Futuro Finance pomoże w budowie szkoły dla 260 uczniów na Zanzibarze.

Reklama

Pomoc dla zanzibarskiej wioski Mikungunini w odbudowie szkoły to kolejna inicjatywa pracowników Futuro Finance. Firma podpisała już umowę na budowę placówki z przedstawicielami lokalnej społeczności i planuje pierwsze prace. Całość inwestycji wyniesie 15 tys. USD.

Oprócz przekazania pieniędzy na remont i wyposażenie szkoły, wrocławska firma opłaci także kursy językowe z angielskiego dla najmłodszych oraz zajmie się stworzeniem punktu medycznego.

Futuro Finance stale współpracuje z Polską Akcją Humanitarną w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. W ubiegłym roku ta organizacja po raz pierwszy - w ramach swojej 25-letniej działalności, przyznała tytuł Biznesowego Ambasadora PAH. Została nim założycielka i prezes zarządu Futuro Finance Agata Brucko-Stępkowska.

W tym roku Futuro Finance już po raz trzeci została wyróżniona tytułem Finansowej Marki Roku. Firma w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną angażują się w pomoc dzieciom na Ukrainie. W lutym 2018 r. informowaliśmy, że firma sfinansowała zakup maszyny wiertniczej do budowy studni w Sudanie Południowym. Dzięki temu PAH zapewni dostęp do czystej wody ponad 11 tysiącom mieszkańców kraju. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl