wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Dzieci z rodzin zmuszonych opuścić swoje domy z powodu działań wojennych, w przedszkolu w Okręgu Zaporoskim, 2017. Fot. PAH/M. Woroszkow źródło: Future Finance
Dzieci z rodzin zmuszonych opuścić swoje domy z powodu działań wojennych, w przedszkolu w Okręgu Zaporoskim, 2017. Fot. PAH/M. Woroszkow

Wrocławska firma Futuro Finance już po raz trzeci została wyróżniona tytułem Finansowej Marki Roku. Firma w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną angażują się w pomoc dzieciom na Ukrainie.

Reklama

„Gazeta Finansowa” już po raz dziewiąty przyznała tytuły Finansowej Marki Roku firmom, których działania mają znaczący wpływ na rynek finansowy. Wśród uhonorowanych tytułem Finansowej Marki Roku 2018 znalazła się wrocławska firma Futuro Finance, która otrzymała to wyróżnienie po raz trzeci.

– Ten tytuł jest dla nas uhonorowaniem codziennej pracy, opartej na wysokim standardzie usług – mówi Agata Brucko-Stępkowsk, założycielka i prezes zarządu Futuro Finance.

.jpg" alt="" />

Firma Futuro Finance od 2010 r. działa w branży doradztwa finansowego, specjalizując się m.in. w udzielaniu kredytów na rozwój działalności gospodarczej oraz pozyskiwanie finansowania na bieżące wydatki lub konkretne inwestycje przedsiębiorców.

Obecnie firma zatrudnia ponad 240 osób. Ma oddziały w Krakowie, Lubinie, Katowicach i Poznaniu.

Wrocławska firma pomaga w Sudanie Południowym i na Ukrainie

W lutym 2018 r. informowaliśmy, że wrocławska firma Futuro Finance współpracuje z Polską Akcją Humanitarną i sfinansowała zakup maszyny wiertniczej do budowy studni w Sudanie Południowym. Dzięki temu PAH zapewni dostęp do czystej wody ponad 11 tysiącom mieszkańców kraju. Obecnie firma w ramach współpracy z PAH będzie pomagać ludności cywilnej poszkodowanej w konflikcie zbrojnym na Ukrainie.

Dzieci z rodzin zmuszonych opuścić swoje domy z powodu działań wojennych, w przedszkolu w Okręgu Zaporoskim, 2017. Fot. PAH/M. Woroszkow

– W ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu się w działania niosące pomoc przede wszystkim dzieciom, które ucierpiały w skutek wojny. Naszym wsparciem objęliśmy jedno z przedszkoli, do którego regularnie uczęszcza blisko dwudziestu maluchów. Dodatkowo dbamy także o prawidłowe działanie świetlicy terapeutycznej dla dzieci i młodzieży – mówi Agata Brucko-Stępkowska i dodaje, że projekty z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzone przez jej firmę mają za zadanie pokazać, że współpraca przedsiębiorców z organizacjami charytatywnymi jest możliwa i przynosi wymierne korzyści.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl