wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Firma Atos w nowej siedzibie

Firma Atos, międzynarodowy lider usług IT otworzyła dziś nową siedzibę dla swojego oddziału we Wrocławiu. Nowe biura mieszczą się we Wrocławskim Parku Biznesu przy ul. Wołowskiej 10.

Reklama

Dotychczas firma Atos we Wrocławiu miała swoje biura Consulting & System Integration Global Delivery Center Europe (C&SI GDC EUR) przy ul. Strzegomskiej. Od 4 lutego, siedziba firmy znajdzie się we Wrocławskim Parku Biznesu przy ul. Wołowskiej. W otwarciu nowej siedziby uczestniczyli – przedstawiciele miasta, dyrektorzy firm oraz pracownicy. Przeprowadzka, to jak mówią reprezentanci firmy - wynik dynamicznego rozwoju grupy Atos w Polsce.

Atos szuka pracowników

W ramach C&SI GDC EUR pracuje dziś ponad 500 osób, z czego blisko 300 w nowej siedzibie we Wrocławiu. W najbliższym czasie planowane jest zatrudnienie kolejnych 200 pracowników – głównie specjalistów Java. Obecnie zespół zatrudnia specjalistów w technologiach takich jak Java, SAP, Microsoft, Oracle czy Business Intelligence. Rozbudowuje również zespoły kompetencyjne z obszaru Project Managementu.

Zespół C&SI GDC EUR odpowiada za koordynację pracy zespołów nie tylko w Polsce, ale również na Słowacji, w Czechach, Rumunii, Chorwacji i Bułgarii.

Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Wierzymy, że połączenie ludzi, technologii i biznesu to najlepsza droga do postępu. Oferujemy nowoczesne spojrzenie na IT, łącząc lokalną wiedzę z globalnym doświadczeniem – mówi Dariusz Baran, Country Manager Atos Poland Global Delivery Center.

W latach 2012, 2013 i 2014 Atos w Polsce został trzykrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy, dwukrotnie zdobywając trzecie i raz drugie miejsce w rankingu Great Place to Work Institute.

Atos, międzynarodowy lider usług IT

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 10 mld EUR i zatrudniający 86 000 pracowników w 66 krajach. Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

Atos jest światowym Partnerem IT Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Od roku 1989 roku jest kluczowym dostawcą technologii na rzecz Ruchu Olimpijskiego, a od roku 2002 wyłącznym dostawcą usług IT na rzecz Igrzysk Olimpijskich,. Atos jest spółką notowaną na giełdzie NYSE Euronext Paris. Działa pod markami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy i Worldline.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl