wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

W najbliższą sobotę będzie można spotkać się z ekspertami z Lokum Deweloper i porozmawiać na temat perspektyw, jakie daje najnowsza inwestycja tej firmy, zlokalizowana na wrocławskim Gądowie.

Reklama

W najbliższą sobotę będzie można zobaczyć jak wygląda wzorcowe mieszkanie na osiedlu Lokum da Vinci, jakie oferty kredytowe polecają eksperci finansowi lub jak dostosować układ mieszkania do własnych potrzeb. Na te i wiele innych pytań będą odpowiadać specjaliści z działu sprzedaży, architekci, doradcy kredytowi, opiekunowie klienta.

Romantycznie i rozważnie

Gądów to nie tylko sentyment młodych wrocławian związany z ich dzieciństwem - zakupami w Astrze, spacerami po Parku Zachodnim, odwiedzaniem basenu, czy lodowiska przy Wejherowskiej.

Teraz osiedle daje jeszcze większe możliwości. Mieszkając na Gądowie, można rozwijać swoje pasje i aktywnie spędzać wolny czas. Są tutaj trasy do biegania i uprawiania nordic walking, korty tenisowe, kręgielnia, boiska do różnych dyscyplin, a na pobliskich gliniankach profesjonalny wakepark. Na osiedlu nie brakuje też kawiarni i restauracji.

O zaletach Gądowa z pewnością długo mogą opowiadać mieszkańcy oddanej do użytku pierwszej części inwestycji Lokum da Vinci. Wielu z nich skorzystało ze specjalnego programu Lokum pod Klucz. - To rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników, bo daje naprawdę wielki komfort i pozwala zaoszczędzić czas. Zapewniamy klientom terminową realizację, dajemy gwarancję, przygotowujemy dokumentację projektową – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper. Każdy, kto zdecyduje się na prace wykończeniowe w programie Lokum pod klucz, zyskuje również indywidualnego opiekuna, profesjonalnego architekta, fachowy zespół i wprowadza się do zaaranżowanej, gotowej przestrzeni. Przykładowe mieszkania wykonane w tym programie zostaną zaprezentowane podczas Dnia Otwartego.

Miasto w mieście

- Lokum da Vinci zaplanowaliśmy zarówno z myślą o młodych, kreatywnych, pełnych energii osobach, jak i tych, które szukają ciszy i spokoju – Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper. Inwestycja jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy cenią dobrą komunikację i bogatą ofertę usługowo-handlową. Mieszkańcy Lokum da Vinci będą korzystać z rozwiniętej infrastruktury użytkowej pasażu handlowego – sklepów, kawiarni, butików.

Dzień Otwarty z Lokum da Vinci odbędzie się w sobotę 13 września. Organizatorzy zapraszają na ul. Bajana 24b między godziną 10-14. Na przybyłych czekają zdrowe i smaczne potrawy serwowane przez wrocławski food truck Sezonowo.

Więcej informacji o Lokum da Vinci znajdziesz w naszym katalogu wrocławskich inwestycji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl