wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dzień dla przedsiębiorczych

Jak pozyskać środki na rozwój działalności gospodarczej, szkolenia i zatrudnienie nowych pracowników, a także w jaki sposób przygotować się na kontrole ZUS i Urzędu Skarbowego – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy Dolnośląskiego Dnia Przedsiębiorczości, który zaplanowano na 29 września 2016 r.

Reklama

– To konferencja przewidziana dla wszystkich przedsiębiorców z Dolnego Śląska, jak również osób, które dopiero zamierzają rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, a także przedstawicieli firm reprezentujących wiele branż – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej. – Będzie to doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej różnych aspektów zarządzania firmą.

Pomogą w tym liczni eksperci, którzy poprowadzą wykłady m.in. na temat funduszy, jakie można pozyskać z urzędów pracy na dofinansowanie zatrudnienia nowych pracowników oraz jak połączyć dofinansowanie unijne z kredytem. Będzie też mowa o  finansowych instrumentach zwrotnych dla dolnośląskiego sektora MŚP oraz wsparciu innowacyjnej działalności firm. Jednocześnie zaproszeni prelegenci udzielą uczestnikom szczegółowych instrukcji i porad związanych z jak najefektywniejszym pozyskiwaniem wspomnianych środków.  

– W listopadzie odbywają się Światowe Dni Przedsiębiorczości i nasze wrześniowe spotkanie również jest ich częścią – twierdzi Marek Pasztetnik. – Staramy się jak najbardziej ułatwić życie przedsiębiorcom i to jest właśnie jedno z przedsięwzięć, które mają się do tego przyczynić.

Dolnośląski Dzień Przedsiębiorczości odbędzie się 29 września 2016 r. w Centrum Konferencyjnym ZIG przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. Początek zaplanowano na godz. 9.30. Organizatorem wrocławskiej konferencji jest Zachodnia Izba Gospodarcza.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, jednak wcześniej należy  wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się – tutaj. Zgłoszenia są przyjmowane do 26.09. 2016 r.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama