wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dni otwarte Uniwersytetu Coventry we Wrocławiu
Dni otwarte Uniwersytetu Coventry we Wrocławiu

Uniwersytet Coventry we Wrocławiu zaprasza na dni otwarte. Najbliższe spotkania zaplanowano 11 i 13 sierpnia. Pierwsze z nich jest wirtualne, natomiast 13 sierpnia organizatorzy zapraszają na otwarte spotkanie. To szansa na poznanie oferty uczelni i poznanie odpowiedzi na swoje pytania.

Reklama

Podczas dni otwartych zainteresowani kandydaci będą mogli dowiedzieć się więcej o programach, kursach oraz korzyściach płynących z nauki realizowanej przez brytyjski uniwersytet ceniony ze względu na doświadczoną kadrę nauczycielską, pozytywne opinie studentów i znaczące szanse zatrudnienia absolwentów.

Spotkanie on-line

Zaplanowano na wtorek, 11 sierpnia, od godz. 12.00 do 16.00, podczas którego będzie możliwość wirtualnego zadawania pytań związanych ze studiowaniem oraz rekrutacją.

Otwarte spotkanie

Odbędzie się w czwartek, 13 sierpnia, od godz. 16.00 do 19.00 w Q Hotelu Zaolziańska 2 i bezpośrednio porozmawiać z działem rekrutacji oraz wykładowcami uczelni.

Biuro rekrutacji

Oprócz dni otwartych Uniwersytet Coventry otworzył biuro rekrutacji znajdujące się przy pl. Solnym 14, lok. 3 we Wrocławiu. Biuro jest do dyspozycji kandydatów od poniedziałku do piątku od godz. 9.30 do 15.30. Można tu uzyskać dodatkowe informacje o rekrutacji oraz porozmawiać z wykładowcami odnośnie kierunków studiów. W przypadku braku możliwości wizyty w biurze, bądź podczas dni otwartych, istnieje możliwość umówienia indywidualnej wideokonferencji pod adresem email: [email protected]

Coventry we Wrocławiu

Wrocławska filia zajmuje dwa piętra w kompleksie Centrum Południe realizowanym przez firmę Skanska.

W pierwszym roku działalności Uniwersytet Coventry we Wrocławiu przyjmie 160 studentów, a ambitne plany uczelni mówią o zwiększeniu liczby studentów oraz rozszerzeniu oferty kierunków w przyszłości.

Uniwersytet Coventry znajduje się w gronie 100 najlepszych uniwersytetów w Europie  (top 100 universities in Europe) pod względem jakości i warunków nauczania, a także w pierwszej europejskiej trójce w kategorii relacji ze studentami.

Założony w 1843 roku przez przedsiębiorców i przemysłowców jako Coventry School of Design (Coventry Szkoła Projektowania) w 2018 roku świętuje swoje 175 urodziny. Coventry University Group jest dynamiczną, nowoczesną globalną instytucją edukacyjną z bogatą tradycją nauczania, ambitnymi badaniami, śmiałymi inicjatywami międzynarodowymi i licznymi partnerstwami na całym świecie.

Dzięki powiązaniom z wiodącymi firmami i organizacjami w różnych krajach i branżach, ponad 30 000 studentów ma dostęp do staży i międzynarodowej wymiany, co zapewnia, że rosną ich szanse zatrudnienia po ukończenia studiów. Studenci korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i wyposażenia w kampusach w Coventry, Londynie i Scarborough, we wszystkich dyscyplinach akademickich, poczynając od medycyny, biznesu, sztuk scenicznych, po wzornictwo przemysłowe, inżynierię i informatykę.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl