wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Centrum Rozwoju QualityTaskForce we Wrocławiu szuka pracowników

źródło: QualityTaskForce

QualityTaskForce, dostawca usług kontroli jakości posiadający biura w Zurychu, Dubaju i Londynie, poszukuje obecnie utalentowanych inżynierów do nowo utworzonego Centrum Rozwoju we Wrocławiu.

Reklama

QualityTaskForce, (www.qualitytaskforce.com) specjalizuje się w kontroli jakości (Quality Assurance; QA) oferując rozwiązania z zakresu automatyzacji testów i monitoringu dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Współpracuje z firmami telekomunikacyjnymi i dostawcami usług internetowych takimi jak Sky, Swisscom, Lebara.

QualityTaskForce – Centrum Rozwoju we Wrocławiu

Przedstawiciele firmy podkreślają, że Polska kształci światowej klasy inżynierów, przez co jest bardzo atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów z branży IT. Właśnie dlatego QualityTaskForce zdecydowało się na utworzenie we Wrocławiu Centrum Rozwoju. We wrocławskim oddziale specjaliści skupią się na rozwoju oprogramowania do automatyzacji testów oraz tworzeniu rozwiązań monitorujących. Jednocześnie firma jest dumna, że przyczyni się tym samym do ekonomicznego rozwoju regionu. Inwestor poszukuje utalentowanych inżynierów IT, zarówno doświadczonych specjalistów jak i absolwentów, którzy dołącza do naszego wykwalifikowanego zespołu. Więcej informacji o możliwościach zatrudnienia - tutaj.

QualityTaskForce to...

Utworzona w roku 2012 jako spin-off szwajcarskiej spółki z ponad 10-cioletnim doświadczeniem w swojej branży, firma QualityTaskForce prowadzi działalność już w czterech krajach i planuje dalszy rozwój na rynki europejskie i azjatyckie.

Rozwiązaniem proponowanym przez QualityTaskForce jest automatyzacja testów i rozwiązania monitorujące, które zredukują koszty, skracając jednocześnie czas potrzebny do wprowadzenie produktu na rynek. Specjalizacją firmy są usługi świadczone dla dostawców TV, VOIP, szerokopasmowego  internetu oraz aplikacji internetowych. Firma zajmuje się też benchmarkingiem jakości, porównując usługi z ofertą konkurencji w kraju lub w aspekcie międzynarodowym. W przypadku usług internetowych firma oferuje monitoring ekosystemu przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych oraz urządzeń mobilnych, a także prognozowanie wpływu tych zmian na funkcjonowanie i wydajność aplikacji oferowanych przez naszych klientów (np. w przypadku bankowości internetowej lub zakupów internetowych).

Ponadto firma wspiera europejskich klientów zamierzających produkować własny sprzęt komputerowy w krajach Dalekiego Wschodu, nadzorując jakość od fazy projektu po wprowadzenie produktu na rynek.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl