wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

100 firm oferujących pracę, darmowe szkolenia lub prelekcje – to wszystko 25 października na targach pracy Career EXPO we wrocławskiej Hali Stulecia. Wstęp bezpłatny.

Reklama

Jesteś studentem, absolwentem, a może specjalistą z doświadczeniem, który szuka nowych wyzwań zawodowych? Kolejna edycja targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 25 października we wrocławskiej Hali Stulecia, to szansa dla każdego na znalezienie pracy dopasowanej do jego potrzeb i kwalifikacji.

Jak zwykle Career EXPO to także miejsce spotkań ze znanymi gośćmi, cenionymi specjalistami oraz nieocenione źródło wiedzy, z której można skorzystać, biorąc udział w darmowych szkoleniach i konsultacjach. Bezpłatny bilet na wydarzenie można pobrać rejestrując się za pośrednictwem strony.

Career EXPO 2016 targi pracy

Career EXPO 2016 targi pracy

Termin 25 października 2016 00:00

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz

odczas trwania targów, będzie można skorzystać z darmowych konsultacji dokumentów aplikacyjnych. Eksperci z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi doradzą, jak spersonalizować swoje CV, a fotograf zrobi nam profesjonalne zdjęcie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl